Bilal Sonses ve Adele en çok dinlenenlerde ilk sırada

Bilal Sonses ve Adele en çok dinlenenlerde ilk sırada, Türk Telekom'un dijital müzik platformu Muud'da geçtiğimiz ayın en çok dinlenen isimleri ve albümleri belirlenmiş oldu.

Bilal Sonses ve Adele en çok dinlenenlerde ilk sırada
Editör: 15Haber
03 Aralık 2021 - 15:51
Bilal Sonses ve Adele en çok dinlenenlerde ilk sırada,

Türk Telekom'un dijital müzik platformu Muud'da geçtiğimiz ayın en çok dinlenen isimleri ve albümleri belirlenmiş oldu. Platformda; yerli albümler listesinin ilk sırasında Uzi'nin ‘Kan' adlı albümü yer aldı. Rap müziğin sevilen ismi Uzi, geçtiğimiz mart ayında yayınladığı albümüyle birinciliğini sürdürdü. Uzi'nin albümünü, Ziynet Sali'nin ‘Hayat Çiçeği' ve Ajda Pekkan'ın ‘Ajda' adlı albümleri peşine düşüp takip etti.

Kasım ayında en çok dinlenen yerli ressam Bilal Sonses olurken, ikinci ve üçüncü sıralarda Edis ile genç şarkıcı Dikte Can İğrek yer aldı. Muud'da en çok dinlenen yerli single ise Edis'in ‘Arıyorum' parçası oldu. Onu Kurtuluş Kuş ile Burak Bulut'un ‘Baba Yak' adlı single'ı takip etti. Emir Can İğrek'in ‘Kor' single'ı da listede üçüncü oldu.

En fazla dinlenen tanıdık olmayan albüm Adele'in ‘30'u oldu
Geçen ay Muud'un yabancı albümler listesinin zirvesinde Adele'in bütün dünyada ses getiren ‘30' adlı albümü yer aldı. İngiliz yıldız Adele, bununla birlikte kasım ayının en fazla dinlenen tanıdık olmayan sanatçısı oldu. Onu INNA ve Doja Cat izledi. Muud'da en çok dinlenen yabancı single'lar arasında Lil Nas X & Jack Harlow'un ‘Industry Baby'si birinci olurken, ikinci sırada Olivia Rodrigo'dan ‘Good 4 U', üçüncü sırada ise Adele'den ‘My Little Love' yer aldı.

Bilal Sonses ve Adele en çok dinlenenlerde ilk sırada, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum