Biga İtfaiyesi'nden Yangın Eğitimi ve Tatbikatı , ÇANAKKALE haberleri

Son Dakika ÇANAKKALE haberleri: Biga Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü tarafından şehirdeki kamu kurumlarının personeline yangın eğitim verildi ve ardından tatbikat yapıldı.

Biga İtfaiyesi'nden Yangın Eğitimi ve Tatbikatı
, ÇANAKKALE haberleri
Editör: Derya Demir
25 Ocak 2023 - 11:14
Biga İtfaiyesi’nden Yangın Eğitimi ve Tatbikatı , ÇANAKKALE haberleri, ÇANAKKALE İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Biga Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü tarafından şehirdeki kamu kurumlarının personeline yangın eğitim verildi ve ardından tatbikat yapıldı.
Biga’da yangınla mücadelesini aralıksız sürdüren Biga Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri, Biga Devlet Hastanesi, İlçe Jandarma Komutanlığı, İlçe Müftülüğü, Sosyal Hizmetler Müdürlüğü, Vergi Dairesi Müdürlüğü, Orman İşletme Müdürlüğü, Tapu Müdürlüğü, İlçe Halk Kütüphanesi ve SGK Müdürlüğü’nde personele eğitim vererek, yangın tatbikatı yaptı.
Biga Belediyesi’nden yapılan açıklamada, “7/24 görev başında olan İtfaiye ekiplerimiz, yangın ve afet durumlarına karşı müdahalede her an teyakkuz halindeyken yangın ihtimaline karşı deneyim kazandırmak amacıyla da kamu kurum ve kuruluşlarındaki yangın tatbikatlarına devam ediyor. Yangın söndürme tatbikatını tüm kurumlarımızda gerçekleştirdik ve personeli bilgilendirdik” denildi.
Biga İtfaiyesi’nden Yangın Eğitimi ve Tatbikatı
Biga İtfaiyesi’nden Yangın Eğitimi ve Tatbikatı
Biga İtfaiyesi’nden Yangın Eğitimi ve Tatbikatı
Biga İtfaiyesi’nden Yangın Eğitimi ve Tatbikatı
Biga İtfaiyesi’nden Yangın Eğitimi ve Tatbikatı

Detaylı bir şekilde, Biga İtfaiyesi’nden Yangın Eğitimi ve Tatbikatı , ÇANAKKALE haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. ÇANAKKALE ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum