Bıçaklanan şahıs cezaevine karnını tutarak gitti

Bıçaklanan şahıs cezaevine karnını tutarak gitti, Gündem Haberleri.

Bıçaklanan şahıs cezaevine karnını tutarak gitti
Editör: 15Haber
21 Haziran 2022 - 17:38
Bıçaklanan şahıs cezaevine karnını tutarak gitti, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Olay, Samsun'un Canik ilçesi Gaziosmanpaşa Mahallesi Şeker Ahmet Sokak üzerinde önce gece saat 00.15'te meydana geldi. Edinilen bilgiye takriben, amca oğulları aralarında arazi anlaşmazlığı yüzünden bıçaklı kavga çıktı. Kavgada Muhsin S.(43) ile Musa S.(43) birbirlerini bıçaklayarak ağır yaralandı.

Yaralılar, ambulansla Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile özel bir hastaneye kaldırılarak çare altına alındı. Karnından bıçaklanan ve özel hastanedeki tedavisi tamamlanan Musa S. Irmak Emniyet ekipleri göre hastanede gözaltına alındı.

Polisteki sorgusu tamamlanan Musa S. bugün Samsun Adliyesine sevk edildi. Nöbetçi mahkemeye açıklama veren ve tutuklanmasına karar verilen Musa S. yürürken karnındaki bıçak yarası acıdığı için cezaevine karnını tutarak gitti.

Muhammer Ay
 

Bıçaklanan şahıs cezaevine karnını tutarak gitti, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Bıçaklanan şahıs cezaevine karnını tutarak gitti haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum