evde masajmasaj istanbul

Beyoğlu'nda taksinin yaşlı adama çarptığı anlar kamerada, Gündem Haberleri

Beyoğlu'nda taksinin yaşlı adama çarptığı anlar kamerada, Durum saat 10.30 sıralarında Hüseyinağa Mahallesi Tarlabaşı Bulvarında meydana geldi.

Beyoğlu'nda taksinin yaşlı adama çarptığı anlar kamerada, Gündem Haberleri
Editör: 15Haber
12 Ekim 2021 - 10:24
Beyoğlu'nda taksinin yaşlı adama çarptığı anlar kamerada,

Durum saat 10.30 sıralarında Hüseyinağa Mahallesi Tarlabaşı Bulvarında meydana geldi. İddiaya göre kadar ihtiyar adam trafik sızıntı halindeyken karşıya geçirmek istedi. Tarlabaşı Bulvarında seyir halinde olan 34 TAE 75 plakalı taksi şoförü yayayı son anda ayrım ederek frene bastı ama duramadı. Yaşlı adama çarpan taksi şoförü aracından indi, adama baktıktan sonra hemencecik sıhhat ekiplerine haber verdi.

Taksi şoförü, afiyet ekipleri gelene dek yaşlı adamın başından ayrılmadı. Trafik ve polis ekipleri de kısa sürede durum yerine geldi. Afiyet ekipleri durum yerindeki ilk müdahalenin arkasından zarar görmüş vatandaşı hastaneye kaldırdı. Kaza anı ise emniyet kameralarına saniye saniye yansıdı. görüntülerde karşıdan karşıya geçirmek isteyen yaşlı adama taksinin çarptığı anlar gözler önüne serildi.

Ömer Faruk Yıldız - Batuhan Altınbaş

Beyoğlu'nda taksinin yaşlı adama çarptığı anlar kamerada, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum