Beyoğlu'nda budanan ağaç dalları ihtiyaç sahiplerine yakacak olarak dağıtıldı , İSTANBUL haberleri

Son Dakika İSTANBUL haberleri: Beyoğlu Belediyesi, sonbahar bakımı çerçevesinde ilçe genelinde gerçekleştirdiği ağaç budama işleminden elde edilen ağaç dallarını paketleyerek ihtiyaç sahiplerine yakacak olarak dağıttı.

Beyoğlu'nda budanan ağaç dalları ihtiyaç sahiplerine yakacak olarak dağıtıldı
, İSTANBUL haberleri
Editör: Derya Demir
23 Eylül 2022 - 12:50
Beyoğlu’nda budanan ağaç dalları ihtiyaç sahiplerine yakacak olarak dağıtıldı , İSTANBUL haberleri, İSTANBUL İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Beyoğlu Belediyesi, sonbahar bakımı çerçevesinde ilçe genelinde gerçekleştirdiği ağaç budama işleminden elde edilen ağaç dallarını paketleyerek ihtiyaç sahiplerine yakacak olarak dağıttı.
Beyoğlu’nda sonbahar bakımı çerçevesinde ilçe genelinde bulunan ağaçların budanması için çalışma başlatıldı. Beyoğlu Belediyesi tarafından mevsimine uygun olarak yapılan çalışmalarda, ağaçların gelişimlerini kuvvetlendirip, sağlıklı kılmak, form vermek ve çiçeklenmenin miktar ve kalitesini yükseltmek için budama işlemleri yapılıyor. Titizlikle yürütülen çalışmalar çerçevesinde ayrıca kuru ağaçlar, elektrik tellerine uzanan ağaç dalları, araç ile vatandaşların geçişini engelleyen ve can güvenliğine tehdit oluşturan dallar için de gerekli işlemler yapılıyor.
İlçe genelinde gerçekleştirilen ağaç budama işleminden elde edilen ağaç dalları, Beyoğlu Belediye Başkanı Haydar Ali Yıldız’ın talimatıyla ihtiyaç sahiplerine yakacak olarak dağıtılmaya başlandı. Budama işleminden elde edilen ağaç dallarını yakacak olacak şekilde keserek paketleyen belediye ekipleri, daha sonra paketlenen yakacakları araçlara yükleyerek belirlenen ihtiyaç sahiplerinin evlerine teslim ediyor. Uygulama ile hem budama işleminden elde edilen odunlar israf edilmeyerek ekonomiye kazandırılıyor hem de ihtiyaç sahiplerinin yakacak ihtiyaçları karşılanmış oluyor.
Beyoğlu’nda budanan ağaç dalları ihtiyaç sahiplerine yakacak olarak dağıtıldı
Beyoğlu’nda budanan ağaç dalları ihtiyaç sahiplerine yakacak olarak dağıtıldı
Beyoğlu’nda budanan ağaç dalları ihtiyaç sahiplerine yakacak olarak dağıtıldı
Beyoğlu’nda budanan ağaç dalları ihtiyaç sahiplerine yakacak olarak dağıtıldı

Detaylı bir şekilde, Beyoğlu’nda budanan ağaç dalları ihtiyaç sahiplerine yakacak olarak dağıtıldı , İSTANBUL haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. İSTANBUL ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum