Beyoğlu 'da yangın: Ahşap bina alev topuna döndü

Beyoğlu ’da yangın: Ahşap bina alev topuna döndü, Beyoğlu Küçükpiyale Mahallesi Zincirlikuyu Caddesinde yer alan iki katlı ahşap binada saat 14.30 sıralarında, henüz meçhul bir nedenle yangın çıktı.

Beyoğlu 'da yangın: Ahşap bina alev topuna döndü
Editör: 15Haber
13 Ocak 2022 - 17:36
Beyoğlu ’da yangın: Ahşap bina alev topuna döndü,

Beyoğlu Küçükpiyale Mahallesi Zincirlikuyu Caddesinde yer alan iki katlı ahşap binada saat 14.30 sıralarında, henüz meçhul bir nedenle yangın çıktı. Yangını gören vatandaşlar itfaiyeye haber verdi. İhbar üstüne olay yerine fazla sayıda itfaiye arabulucu sevk edildi. Ekipler, alevler içinde kalan binaya müdahale ederek yangını teftiş altına aldı.

“İtfaiye ekiplerinin üzerine duvar yıkıldı”

Olayı birincil görenlerden biri olduğunu söyleyen Erol Nacar, “Burada kimsesizler kalıyordu, birden bire yangın çıktı. Araçlarımızı yoldan kaldırdık. Sonra itfaiye ekipleri geldi ve müdahale etti. O sırada itfaiye ekiplerinin üzerine duvar yıkıldı. Duvarın itfaiye ekiplerinin üstüne yıkıldığını gördüm ama Allah'tan kimsede bir şey değil. Kimsesizler, millet tabiriyle; torbacı, esrarcı, denilen birkaç birey kalıyordu. Onlar çıktıktan sonra yangın çıktı, biz de itfaiyeye haber verdik” dedi. Yangını görenlerden Abidin Çizik ise “Aniden tutuştu. sonra itfaiyeyi aradılar ve itfaiye geldi. Ateşi söndürmeye geldiler ve söndürdüler” diye konuştu.

İtfaiye ekiplerinin çalışmaları sonucu söndürülürken, iki katlı ahşap binanın küle döndüğü görüldü.

Yunus Emre Şeker - Batuhan Altınbaş
 

Beyoğlu ’da yangın: Ahşap bina alev topuna döndü, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum