Beylikdüzü'nde tellere sıkışan köpeği itfaiye ekipleri kurtardı , İSTANBUL haberleri

Son Dakika İSTANBUL haberleri: Beylikdüzü’nde bir sitenin bahçesine girmeye çalışırken duvar üzerindeki tellere takılan köpek itfaiye ekipleri tarafından kurtarıldı.

Beylikdüzü'nde tellere sıkışan köpeği itfaiye ekipleri kurtardı
, İSTANBUL haberleri
Editör: Derya Demir
22 Kasım 2022 - 00:44
Beylikdüzü’nde tellere sıkışan köpeği itfaiye ekipleri kurtardı , İSTANBUL haberleri, İSTANBUL İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Beylikdüzü’nde bir sitenin bahçesine girmeye çalışırken duvar üzerindeki tellere takılan köpek itfaiye ekipleri tarafından kurtarıldı.

Olay, Beylikdüzü Adnan Kahveci Mahallesi’nde saat 23.00 sıralarında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, bir sitenin bahçesine girmeye çalışan köpek bahçe duvarının üzerindeki tellere sıkıştı. Bir türlü karşı tarafa geçemeyen köpeği gören site sakinleri durumu itfaiye ekipleri bildirdi.
Kısa süre içerisinde olay yerine gelen itfaiye ekipleri köpeği sıkıştığı yerden kurtardı.
Beylikdüzü’nde tellere sıkışan köpeği itfaiye ekipleri kurtardı
Beylikdüzü’nde tellere sıkışan köpeği itfaiye ekipleri kurtardı

Detaylı bir şekilde, Beylikdüzü’nde tellere sıkışan köpeği itfaiye ekipleri kurtardı , İSTANBUL haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. İSTANBUL ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum