Beylikdüzü 'nde bir siteden 30 bin TL değerinde 4 bisiklet çaldı

Beylikdüzü ’nde bir siteden 30 bin TL değerinde 4 bisiklet çaldı, Gündem Haberleri.

Beylikdüzü 'nde bir siteden 30 bin TL değerinde 4 bisiklet çaldı
Editör: 15Haber
22 Haziran 2022 - 10:12
Beylikdüzü ’nde bir siteden 30 bin TL değerinde 4 bisiklet çaldı, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Olay, geçtiğimiz günlerde Kavaklı Mahallesi'nde meydana geldi. Genellikle sabah 4.30 ve 5.30 saatleri aralarında site içine çeşitli yollarla giren hırsız, bahçedeki bisiklet parkı bölümünde yer alan bisikletleri teker teker çaldı. Toplamda 30 bin lira değer olduğu öğrenilen bisikletleri çalınan çocuklar ise durumdan dolayı üzüldü. Olay ile ilgili sadece bir bisiklet sahibinin polise kabahat duyurusunda bulunduğu öğrenildi. Bisikletlerin çalınma anı sitenin emniyet kamerasına yansıdı.

Bisikleti çalınan çocuklardan Buğra Duman, “ Hırsız, teller yapılmadan önce alıyor, teller yapılmadan önce bisikleti alıp götürüyor. Üçü on geçe, beşte ve altıda geliyor. Bisikletlerin bazıları açık bazıları ise kilitliydi. Bizim abimizin bisikleti de çalındı. O kilitliydi gelmiş kesmiş almış. Fazla güzel bisikletti yani. Gitti güzelim bisiklet. Çok bisiklet vardı, hırsız birazcık kördü illaki görememiş. 4 tane bisiklet çalındı. Toplam zararımız 30 bin lira oldu” dedi.

“Ayıp ya kardeşim, ayıp”

Hırsızın bisikletini çaldığı bir öteki çocuk Bilal Duman ise çok üzgün olduğunu söyleyerek, “Bizim sitemize girdi. Bisikletleri alıp götürdü. Biz birincisinde pek oralı olmadık fakat iki, üç, dört olunca hepimiz buradan bisikletleri kaldırdık. Ayıp kardeşim ya, ayıp” diye konuştu.

Durum hakkında konuşan site görevlisi Abdullah Duman,” İnşaat yapıldığı için duvarda tembellik vardı. Orada girmişler. Buradan açık olan bisikletlerden üç tane alıyor. Kilitli olanı da kesip götürdü. Toplam dört bisiklet çalındı. Maliyeti 30 bin liradır. Eğer hırsızın vicdanı varsa geri getirsin. Davacı olan bir arkadaşımız oldu” biçiminde konuştu.

Murat Delice - Mert Yıldırım
 

Beylikdüzü ’nde bir siteden 30 bin TL değerinde 4 bisiklet çaldı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Beylikdüzü ’nde bir siteden 30 bin TL değerinde 4 bisiklet çaldı haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum