Beykent Üniversitesi 33 öğretim üyesi alacak

Beykent Üniversitesi 33 öğretim üyesi alacak, Basın İlan Kurumu devlete ait portalı ilan.gov.tr ’de yayımlanan habere göre; Beykent Üniversitesi 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ile “Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği” hükümlerinde aranan koşulları ye.

Beykent Üniversitesi 33 öğretim üyesi alacak
Editör: 15Haber
10 Ocak 2022 - 14:09
Beykent Üniversitesi 33 öğretim üyesi alacak,

Basın İlan Kurumu devlete ait portalı ilan.gov.tr ’de yayımlanan habere göre; Beykent Üniversitesi 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ile “Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği” hükümlerinde aranan koşulları yerine getirmiş almak kaydı ile aylık ve özlük hakları yönünden 4857 sayılı İş Kanunu hükümlerine emrindeki Diş Hekimliği Fakültesi, Tıp Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimleri, Mühendislik – Mimarlık Fakültesi, Sağlık Durumu Bilimleri Fakültesi ve Meslek Yüksekokulu bünyesine çeşitli alanlarda; 33 Öğretim Üyesi alınacaktır. İlana konu olan kadrolar bütün zamanlıdır.

Başvurular bu ilanın Resmî Gazete ’de yayım tarihinden itibaren 15 gün içinde T.C. Beykent Üniversitesi Yazı İşleri Müdürlüğü ’ne şahsen veya posta aracılığı ile yapılabilir. Postadaki gecikmeler ve yetersiz evrak ile yapılan başvurular dikkate alınmaz. İnternet üzerinden başvurular kabul edilmez. Uygulama için zorunlu belgeler ve diğer bütünleyici bilgiler ilgili birimlerden öğrenilecektir.

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ…

Beykent Üniversitesi 33 öğretim üyesi alacak, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum