Beşiktaş transferde golcü avında! 6 aday...

Beşiktaş transferde golcü avında! 6 aday..., Spor Haberleri.

Beşiktaş transferde golcü avında! 6 aday...
Editör: 15Haber
22 Haziran 2022 - 20:19
Beşiktaş transferde golcü avında! 6 aday..., Spor Haberleri. İşte o detaylar;

Santrfor arayan Beşiktaş ’ta haftalardır kendisinden haber beklenen Wout Weghorst ’un hâlâ net bir cevap veremesi, gözleri diğer adaylara çevirdi. Aktarma bütçesinde en yüksek parayı golcüye ayıran siyah beyazlı idare, Weghorst ’a alternatif olarak Alexander Sörloth, Jackson Muleka, Luka Jovic, Haris Seferovic ve Marko Arnautovic ile ilgileniyor. Şu lahza itibariyla bu oyuncular içinde aktarma ihtimali en yüksek olan ad ise Jovic...

63 milyon euroya satıldı

Eintracht Frankfurt ’ta gösterdiği başarılı performans sonrası 2019 yılında 63 milyon Euro ’ya Real Madrid ’e transfer olan Sırp santrfor, burada bekleneni veremeyince yedek kulübesine mahkûm oldu ve kiralıklar listesine kondu. Fiorentina ’nın da talip olduğu 24 yaşındaki Jovic ’in, düzenli oynayabileceği bir kulübe gitmek istediği, böylece Beşiktaş ’ın kiralama teklifine daha sıcak baktığı öğrenildi.

KAYNAK: HÜRRİYET Beşiktaş transferde golcü avında! 6 aday..., başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Beşiktaş transferde golcü avında! 6 aday... haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum