Beşiktaş polisi hırsızı kıyafetinden yakaladı

Beşiktaş polisi hırsızı kıyafetinden yakaladı, Beşiktaş'ın insan yoğunluğu çok olan Dikilitaş, Sinanpaşa ve Abbasağa Mahalleri'nde geçtiğimiz günlerde meydana gelen olaylarda, bir hırsız vatandaşların paket servisi yapan motosikletli kuryeleri takip etmeye başladı.

Beşiktaş polisi hırsızı kıyafetinden yakaladı
Editör: 15Haber
15 Ocak 2022 - 14:03
Beşiktaş polisi hırsızı kıyafetinden yakaladı,

Beşiktaş'ın insan yoğunluğu çok olan Dikilitaş, Sinanpaşa ve Abbasağa Mahalleri'nde geçtiğimiz günlerde meydana gelen olaylarda, bir hırsız vatandaşların paket servisi yapan motosikletli kuryeleri takip etmeye başladı. Kuryelerin paketleri teslim ettiği anları kollayan hırsız, motosikletlere binerek olay yerinden kaçtı.

Teslimata meydana çıkan kuryelerin motosikletlerini çaldı

İlçede gezerek motosikletli kuryeleri takip eden hırsız, benzer yöntemi kullanarak bambaşka vakit dilimlerinde 3 motosiklet çaldı. Hırsızlık olayları üzerime harekete geçen Beşiktaş İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Ofis Amirliği ekipleri, hırsızı yakalamak için egzersiz başlattı. Cadde üzerinde bulunan işyerlerinin onlarca saatlik güvenlik kamerası görüntülerini bir bir inceleyen polis ekipleri, hırsızın emniyette benzer suçlardan çok sayıda kaydı bulunan Sedat Ö. olduğunu saptama etti.

Beşiktaş polisi hırsızı kıyafetinden yakaladı

Hırsızın kimliğini belirleyen Beşiktaş Asayiş Ofis Amirliği ekipleri, Sedat Ö.'yü yakalamak için çalışma başlattı. Ekipler, şahsın gidebileceği adresleri tek tek kontrol etti. Şahsın Beyoğlu'nda olduğunun tespit edilmesi üzerime alıştırma yapan Beşiktaş polisi, Sedat Ö.'yü son hırsızlık işindeki kıyafetinden belirleyerek yakaladı. Gözaltına alınan hırsız güvenlik götürüldükten sonra ifadesi alınarak adli işlemi yapıldı. Emniyette işlemleri tamamlanarak adliyeye sevk edilen hırsız, tutuklanarak cezaevine gönderildi.
öte taraftan, hırsızın motosikletleri çaldığı anlar kameraya yansıdı.

Doğan Can Gözü Kara
 

Beşiktaş polisi hırsızı kıyafetinden yakaladı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum