Beşiktaş, Philip Zinckernagel'in peşinde!

Beşiktaş, Philip Zinckernagel'in peşinde!, Spor Haberleri.

Beşiktaş, Philip Zinckernagel'in peşinde!
Editör: 15Haber
23 Haziran 2022 - 00:26
Beşiktaş, Philip Zinckernagel'in peşinde!, Spor Haberleri. İşte o detaylar;

Galatasaray'ın Victor Nelsson, Trabzonspor'un Andreas Cornelius ve Jens Stryger Larsen hamleleri sonrası Süper Lig'e bir Danimarkalı daha Beşiktaş'ın hamlesiyle gelebilir. Siyah-Beyazlıların bonservisi Watford'da bulunan Philip Zinckernagel'i kadrosuna katmak istediği belirtildi. 

Danimarka basınından Ekstra Bladet, Zinckernagel için en somut ilginin Beşiktaş ve Yunan ekibi Olympiacos'tan geldiğini belirtti. Geride kalan sezonda kiralık olarak formasını giydiği Nottingham Forest'ın Premier Lig'e yükselmesinde büyük pay sahibi olan 27 yaşındaki oyuncunun yokluğunda Championship'e düşen Watford'dan ayrılması bekleniyor.

Zinckernagel geçen sezon 7 gol, 10 asistlik performans sergiledi.

Marinakis devrede

Zinckernagel'in geçtiğimiz sezonu kiralık olarak geçirdiği Nottingham Forest'in sahibi Evangelos Marinakis, bununla beraber Olympiacos'un da sahibi... Bu bağlantı üzerinden Olympiacos, Danimarkalı oyuncuyu kadroya katmak istese de Türkiye için de bambaşka avantajlar aktarılıyor. 

Süper Lig'de Danimarkalılar rüzgarı

Zinckernagel'in Beşiktaş'a aktarma olarak Jens Stryger Larsen gibi bir saldırı yapabileceği belirtiliyor. Geçtiğimiz sezondan bu yana Victor Nelsson, Andreas Cornelius ve son olarak Jens Stryger Larsen hamleleri Danimarkalı oyuncular için Türkiye'yi öne çıkaran bir adres olmuş durumda. 

Beşiktaş, Philip Zinckernagel'in peşinde!, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Beşiktaş, Philip Zinckernagel'in peşinde! haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum