Beşiktaş, Fenerbahçe maçının hazırlıklarını sürdürdü , İSTANBUL haberleri

Son Dakika İSTANBUL haberleri: Beşiktaş, Spor Toto Süper Lig’in 8. haftasında evinde Fenerbahçe ile oynayacağı maçın hazırlıklarına, bu sabah yaptığı antrenmanla devam etti.

Beşiktaş, Fenerbahçe maçının hazırlıklarını sürdürdü
, İSTANBUL haberleri
Editör: Derya Demir
23 Eylül 2022 - 12:55
Beşiktaş, Fenerbahçe maçının hazırlıklarını sürdürdü , İSTANBUL haberleri, İSTANBUL İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Beşiktaş, Spor Toto Süper Lig’in 8. haftasında evinde Fenerbahçe ile oynayacağı maçın hazırlıklarına, bu sabah yaptığı antrenmanla devam etti.
BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde, Teknik Direktör Valerien Ismael’in yönetiminde gerçekleştirilen antrenman, kondisyon ve taktik çalışmasıydı. Aktivasyon çalışmasıyla başlayan antrenman, sahada yapılan koşu ve pas çalışmasının ardından yapılan taktik çalışmayla tamamlandı.
Siyah-beyazlılar, Fenerbahçe maçının hazırlıklarına, yarın saat 11.00’de basına kapalı yapacağı idmanla devam edecek.

Detaylı bir şekilde, Beşiktaş, Fenerbahçe maçının hazırlıklarını sürdürdü , İSTANBUL haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. İSTANBUL ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum