Beşiktaş, Doğukan Sinik'in peşinde!

Beşiktaş, Doğukan Sinik'in peşinde!, Spor Haberleri.

Beşiktaş, Doğukan Sinik'in peşinde!
Editör: 15Haber
20 Haziran 2022 - 20:20
Beşiktaş, Doğukan Sinik'in peşinde!, Spor Haberleri. İşte o detaylar;

Kara Kartal, 8+3 kuralının yeni sezonda da devam edileceğinin açıklaması ardından yerli operasyonu başlattı. Alternatifli bir kadro oluşturmak için çalışmalara başlayan yönetim, Antalyaspor'la son dönemde kayda değer bir çıkışa imza atan Doğukan Sinik için çalışmalarına sürat verdi. Akdeniz ekibindeki performansıyla A Milli Takım'a değin yükselen 23 yaşındaki sol kanat oyuncusu için Beşiktaş'ın, Antalya'dan maliyet bilgisi talebinde bulunduğu kaydedildi. Beşiktaş'ın birincil etapta bu transferi oyuncu takası formülüyle çözmeye olumlu baktığı konuşuluyor.

Atak hattında fazla yönlü futbolcu

1,80'lik kanat oyuncusuyla Beşiktaş'a ek olarak birçok İstanbul kulübünün de ilgilendiği biliniyor. Genç futbolcunun da kulübüyle anlaşılması halinde kariyerine İstanbul'da devam etmeye olumlu baktığı açıklama edildi. Antalyaspor formasıyla geçen sezon 35 maçta 3 gol ve 7 asistle oynayan Doğukan, sağ kanat ve 10 numara hattında da devir verilmesi halinde süre alabiliyor. (Fanatik)

Beşiktaş, Doğukan Sinik'in peşinde!, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Beşiktaş, Doğukan Sinik'in peşinde! haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum