Beşiktaş, Cenk Tosun ile anlaşma sağladı!

Beşiktaş, Cenk Tosun ile anlaşma sağladı!, Spor Haberleri.

Beşiktaş, Cenk Tosun ile anlaşma sağladı!
Editör: 15Haber
23 Haziran 2022 - 20:46
Beşiktaş, Cenk Tosun ile anlaşma sağladı!, Spor Haberleri. İşte o detaylar;

Premier Lig ekibi Everton ile sözleşmesi sona eren Cenk Tosun, Beşiktaş ile anlaştı. Cenk Tosun'un anlaşma detayları ve İstanbul'a geliş tarihi de muhakkak oldu.

Beşiktaş, 27 Haziran'da başlayacak yeni sezon hazırlıkları öncesinde forvet transferine yoğunlaştı. Siyah-beyazlıların gündemindeki isimlerden biri olan Cenk Tosun ile ilgili sıcak gelişmeler yaşanıyor.

CENK İLE ANLAŞMA BITMIŞ

Yönetim ile 31 yaşındaki golcü arasında mali şartlarda da pürüz kalmadı. Beşiktaş'ın Tosun'a 1.2 milyon avro vererek transferi noktalaması hedefleniyor.

İSTANBUL'A GELİYOR

Sabah'ın haberine tarafından; Cenk'in en geç bu hafta sonunda, ailesiyle birlikte tatilini sürdürdüğü Bodrum'dan İstanbul'a gelerek resmi sözleşmeyi imzalaması ve gerisinde pazartesi günü Ümraniye'de takımla birlikte çalışmalara başlaması bekleniyor.

ÇEBİ NE SÖYLEMİŞTİ?

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, geçtiğimiz hafta Cenk Tosun'la ilgili manâlı açıklamalarda bulunmuştu. Başkan Çebi, "Cenk Tosun'a tekrar tekrar kapımız açık. Öncelik hakkı olan bir oyuncu. O da iyi bir Beşiktaşlı. Bizimle olmayı özlem edecektir" ifadelerini kullanmıştı.

Cenk Tosun'un bir zaman önce Marmaris'te çekilen bir görüntüsü uyarı çekmişti. Şarkıcı Berkay'ın eşi Arzu Ada Şahin, sosyal ağ hesabından ünlü futbolcunun fotoğrafı eşliğinde "Gol kralı 2022-23 Cenk Tosun, loading (yükleniyor)" mesajını paylaştı. Bu paylaşım siyah-beyazlı camiayı heyecanlandırmıştı.

Ulusal golcü, 2017-2018 sezonun devre arasında Beşiktaş'tan 22.50 aks. avroya Premier Lig ekibi Everton'a aktarma olmuştu.

KAYNAK: SABAHLEYIN Beşiktaş, Cenk Tosun ile anlaşma sağladı!, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Beşiktaş, Cenk Tosun ile anlaşma sağladı! haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum