Berkay Vardar: "Hedefim A Milli Takımı forması giyip, ailemi gururlandırmak" , İSTANBUL haberleri

Son Dakika İSTANBUL haberleri: Ümit Milli Futbol Takımı oyuncularından Berkay Vardar, A Milli Futbol Takımı’nda oynama hayali olduğunu söyleyerek, "Çok çalışıp, en iyi yerlere geleceğiz inşallah" dedi.

Berkay Vardar: "Hedefim A Milli Takımı forması giyip, ailemi gururlandırmak"
, İSTANBUL haberleri
Editör: Derya Demir
23 Eylül 2022 - 18:31
Berkay Vardar: "Hedefim A Milli Takımı forması giyip, ailemi gururlandırmak" , İSTANBUL haberleri, İSTANBUL İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Ümit Milli Futbol Takımı oyuncularından Berkay Vardar, A Milli Futbol Takımı’nda oynama hayali olduğunu söyleyerek, "Çok çalışıp, en iyi yerlere geleceğiz inşallah" dedi.
TFF Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde Gürcistan maçı hazırlıklarını sürdüren Ümit Milli Futbol Takımı’nda antrenman öncesinde basın mensuplarına konuşan Berkay Vardar, "Yoğun bir tempoda çalışıyoruz. Güzel isimler var, hepsi birbirinden yetenekli. A Milli, yıldız adayları hepsi ben de dahil. Güzel bir sonuçla ayrılacağımızı düşünüyorum. A Milli Takım ile ilgili tabi hayalim var. Her Türk genç futbolcu gibi A Milli Takımı forması giyip, kendimi ve ailemi gururlandırma hedefim var. Çok çalışıp, en iyi yerlere geleceğiz inşallah" diye konuştu.
Berkay Vardar:
Berkay Vardar:

Detaylı bir şekilde, Berkay Vardar: "Hedefim A Milli Takımı forması giyip, ailemi gururlandırmak" , İSTANBUL haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. İSTANBUL ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum