Belediye otobüsünde maskesiz kadın terörü

Belediye otobüsünde maskesiz kadın terörü, İlginç olay Merkez Osmangazi ilçesi Santral Garaj ile Alaşar Mahallesi hattındaki 17 numaralı belediye otobüsünde yaşandı. Sabahleyin erken saatlerde otobüse maskesiz binen bir kadın; otobüs şoförü göre maskesini takması hususunda u.

Belediye otobüsünde maskesiz kadın terörü
Editör: 15Haber
13 Ocak 2022 - 10:26
Belediye otobüsünde maskesiz kadın terörü,

İlginç olay Merkez Osmangazi ilçesi Santral Garaj ile Alaşar Mahallesi hattındaki 17 numaralı belediye otobüsünde yaşandı.

Sabahleyin erken saatlerde otobüse maskesiz binen bir kadın; otobüs şoförü göre maskesini takması hususunda uyarıldı. Maske takmak istemeyen bayan; şoförün uyarılarına karşın yolcuların sağlığını tehlikeye atıp otobüse binip yerine oturdu. Duruma önce hayran eden otobüsteki maskeli öteki yolcular da kadından maske takmasını isteyince ağız dalaşı yaşandı. Kadın tüm yolculara ve otobüs sürücüsüne rağmen maske takmamakta direnince sürücü kadından aşağıya inmesini; aksi taktirde otobüsü hareket ettirmeyip polis çağıracağını belirtti. Buna rağmen maske takmayacağını avazı çıktığı değin bağırıp dile getiren bayan benzeri "haklıymış" gibi cep telefonuna sarılıp BURULAŞ'ı aradı.

Maskesiz bayan; "Şoförünüz maske takmadığım için otobüsü hareket ettirmiyor. Öğrencileri okullarına ve onlarca kişiyi gidecekleri yerlere geç bırakıyor. Buna hakkı değil, otobüsü hareket ettirmek zorunda. Maske takmak zorunda değilim" diyerek telefonu kapattı.

Kadının keza suçlu ayrıca enerjik tavrına daha da şaşıran yolcular ne yapacaklarını şaşırdı. O anlar otobüsteki bir gezgin tarafından cep telefonu ile saniye saniye kaydedildi. Kadının otobüsten inip inmediği merak konusu oldu.

Abdullah Uğur-Ali Kamur

Belediye otobüsünde maskesiz kadın terörü, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum