Bektaş: "Lige 3 puanla başlamak istiyoruz"

Samsunspor Teknik Direktörü Bayram Bektaş, "12 Ağustos Cuma günü ligin açılışını oynayacağız. Altay'ı deplasmanda yenerek lige 3 puanla başlamak istiyoruz."

Bektaş: "Lige 3 puanla başlamak istiyoruz"
Editör: 15Haber
05 Ağustos 2022 - 17:37
Bektaş: "Lige 3 puanla başlamak istiyoruz", Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Samsunspor teknik direktörü Bayram Bektaş, "12 Ağustos Cuma günü ligin açılışını oynayacağız. Altay'ı deplasmanda yenerek lige 3 puanla başlamak istiyoruz" dedi.
Antrenör Bayram Bektaş, Kayseri ve Bolu kamplarının ardından Samsun'da çalışmalarını sürdürdüklerini belirterek, "Kayseri ve Bolu'da çok verimli bir kamp dönemi geçirdik. Sonra Samsun'a geldik ve burada da iyi iş çıkardık. Kamplarda toplam 4 hazırlık maçı oynadık. Burada takım oyuncularının skordan çok sahayı düşündüklerini gördük. Oyuncuların uyguladığımız sistemi nasıl yaptığını ve eksiklikler varsa nerede olduklarını gördük. Çorum FK oyunu ile kamp faaliyetlerimiz tamamlandı. Takımımız bugün izin alacak ve yarın başlayacak olan ligin açılışını oynayacağımız Altay'daki maçın hazırlıklarına başlayacağız.

"Topluluğu, taraftarları ve şehrimizi mutlu etmekle yükümlüyüm"
Taraftarlara seslenen Bayram Bektaş, “Camiayı, taraftarları ve şehrimizi mutlu etmekten ben sorumluyum, o yüzden buraya geldim. Tüm çabamızla çalışıyoruz. Altay maçından sonra evde Eyüpspor ile oynayacağız. Taraftarlarımızın bu maçta tribünlerde yerlerini alacağına eminim. Taraftarlarımız arkamızda itici güç olduktan sonra, evimizde iyi sonuçlar alıyoruz. Taraftarımızın desteği bize büyük güç veriyor. Altay'ı yendiğimizde taraftarımızın 19 Mayıs stadını dolduracağından şüphem yok" dedi.

"Şampiyonluğa 3 puanla başlamak istiyoruz"
Çorum FK'nın son oynadığı maçı değerlendiren Bektaş, şunları söyledi:
"Çorum FK ile oynadığımız hazırlık maçında oyuncuların sahadaki pozisyonunu ve skordan ziyade söyleneni yapıp yapamayacağını gördük. Takımımızın oyunu kurduğunu, pas verdiğini ve hücum ettiğini gördük. Genel olarak, Oyuncularımızın istediklerini yaptıklarını gördük ve bu bizi mutlu etti.12 Ağustos Cuma günü ligin açılış maçını oynayacağız.Altay'ı deplasmanda yenerek lige 3 puanla başlamak istiyoruz.
Bektaş:

Detaylı bir şekilde, Bektaş: "Lige 3 puanla başlamak istiyoruz" başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum