Beğendiği yeleği önce denedi, sonra çaldı

Beğendiği yeleği önce denedi, sonra çaldı, Olay, dün 14.30 sıralarında Mehterçeşme Mahallesi'nde yaşandı.

Beğendiği yeleği önce denedi, sonra çaldı
Editör: 15Haber
22 Kasım 2021 - 09:36
Beğendiği yeleği önce denedi, sonra çaldı,

Olay, dün 14.30 sıralarında Mehterçeşme Mahallesi'nde yaşandı. Edinilen bilgiye göre sokak üstünde yer alan bir giyim mağazasının önündeki yeleği beğenen şahıs, kıyafetin üzerine olup olmadığını denedi. Bedeninin küçük gelmesi üzerine yeleği çıkararak başka bir bedenini deneyen kişi, aradığı ürünü bulunca arkasına dahi bakmadan kayıplara karıştı. Yaşanan o sıra dışı hırsızlık anları ise meslek yerinin güvenlik kamerasına anbean yansıdı.

“Biz daha yelekleri satamadan çaldılar”

Yaşanan hırsızlık anlarını anlatan dükkan sahibi Emre Yıldırım, “Biz yeni ürünler getirmiştik ve içeride ürünleri düzenliyorduk. O sırada bir şahıs dükkanın önünde yer alan yeleklerin yanında gelmiş. Kameralardan gördüğümüz kadarıyla kişi beğendiği yeleği üstüne giyiyor. sonra bedeni olmayınca diğer bir yelek giyerek arkasına zeka bakmadan kayıplara karışıyor. bu arada yelekleri de yeni getirmiştik, daha hiç satamadan çaldılar” dedi.

"İhtiyacı olduğunu söyleseydi zaten ben ondan para almazdım"

İhtiyacı olan insandan para almayacağını açıklayan Yıldırım, “Şahsın çaldığı yeleklerin 100 - 150 TL civarı fiyatı var. Bana gelip ihtiyacı olduğunu söyleseydi zaten ben ondan para almazdım. Bir yelekten bir şey olmaz. Bu şekilde emeğimizi çalıp gitmesi hiç güzel yok gerçekte. Olayın enteresan tarafı ise hırsız hiçbir şey yokmuş gibi geliyor ve yeleği üstüne giyiyor. Bedeni olmayınca değiştiriyor ve arkasına deha bakmadan gidiyor. Bu durum fiilen bizi şaşırttı” diye konuştu.

Hakan Polat - Erdal Can İçelli
 

Beğendiği yeleği önce denedi, sonra çaldı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum