Bayburt'ta emekli öğretmenler unutulmadı , BAYBURT haberleri

Son Dakika BAYBURT haberleri: Bayburt’ta emekli öğretmenler unutulmayarak kent protokolü tarafından evlerinde ziyaret edildi.

Bayburt'ta emekli öğretmenler unutulmadı
, BAYBURT haberleri
Editör: Derya Demir
25 Kasım 2022 - 09:18
Bayburt’ta emekli öğretmenler unutulmadı , BAYBURT haberleri, BAYBURT İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Bayburt’ta emekli öğretmenler unutulmayarak kent protokolü tarafından evlerinde ziyaret edildi.
Bayburt Valisi Cüneyt Epcim, Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci ile birlikte 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla emekli öğretmenleri ziyaret etti.
Emekli öğretmenler Şükrü Pekmezci ve Samih Akpulat’ın Öğretmenler Gününü kutlayarak bir süre sohbet eden Vali Epcim ve Başkan Pekmezci öğretmenlere yaptıkları hizmetler anısına çiçek ve plaket takdiminde bulundular.
Ziyarette İl Milli Eğitim Müdürü Rahmi Güney, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mehmet Güven ve Bayburt Ortaokulu Müdürü Mahir Pamukçu yer aldı.
Bayburt’ta emekli öğretmenler unutulmadı
Bayburt’ta emekli öğretmenler unutulmadı
Bayburt’ta emekli öğretmenler unutulmadı

Detaylı bir şekilde, Bayburt’ta emekli öğretmenler unutulmadı , BAYBURT haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. BAYBURT ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum