BAÜN Rektörü Pof. Dr. Yücel Oğurlu danışmanlarını seçti , BALIKESİR haberleri

Son Dakika BALIKESİR haberleri: Balıkesir Üniversitesi Rektörü olarak atanan Prof. Dr. Yücel Oğurlu rektör yardımcılarını atadıktan sonra kendisine danışman olmak üzere çeşitli dallarda uzman olan yedi akademisyeni danışman olarak atadı.

BAÜN Rektörü Pof. Dr. Yücel Oğurlu danışmanlarını seçti
, BALIKESİR haberleri
Editör: Derya Demir
25 Ocak 2023 - 10:38
BAÜN Rektörü Pof. Dr. Yücel Oğurlu danışmanlarını seçti , BALIKESİR haberleri, BALIKESİR İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Balıkesir Üniversitesi Rektörü olarak atanan Prof. Dr. Yücel Oğurlu rektör yardımcılarını atadıktan sonra kendisine danışman olmak üzere çeşitli dallarda uzman olan yedi akademisyeni danışman olarak atadı.
Balıkesir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yücel Oğurlu tarafından spor danışmanı olarak görevlendirilen Öğretim Üyesi Ali Eren Demirezen yeni görevi nedeniyle sosyal medya hesabından paylaşım yapan Demirezen, “Görev istenmez, görev verilir. Bizleri bu göreve layık gören Balıkesir Üniversitesi Rektörümüz Prof. Dr. Yücel Oğurlu hocamıza teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.
BAÜN Rektörü Prof. Dr. Yücel Oğurlu’nun basın danışmanı olarak görevlendirdiği isimler şu şekilde; “Prof. Dr. Ali Duymaz-Kültür Danışmanı, Prof. Dr. Bülent Bayraktar-İdari ve Mali İşler Danışmanı, Prof. Dr. Elif Çimen-Sanat Danışmanı, Prof. Dr. Fahri Çakı-Sosyal Projeler Danışmanı, Prof. Dr. Ahmet Ergin-Sağlık İşleri Danışmanı, Prof. Dr. Mehmet Oğuzhan İlban-Basın Danışmanı” Öğr. Gör. Ali Eren Demirezen - Spor Danışmanı olarak görevlendirdi.
BAÜN Rektörü Pof. Dr. Yücel Oğurlu danışmanlarını seçti
BAÜN Rektörü Pof. Dr. Yücel Oğurlu danışmanlarını seçti
BAÜN Rektörü Pof. Dr. Yücel Oğurlu danışmanlarını seçti

Detaylı bir şekilde, BAÜN Rektörü Pof. Dr. Yücel Oğurlu danışmanlarını seçti , BALIKESİR haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. BALIKESİR ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum