Batman'da saman yüklü traktör alev aldı , BATMAN haberleri

Son Dakika BATMAN haberleri: Batman’da tarlada saman yüklü traktör bilinmeyen nedenle bir anda alev aldı. Yangın sonrası traktör kullanılamaz hale gelirken, yangın anında işçilerin bulunmaması muhtemel bir faciayı önledi.

Batman'da saman yüklü traktör alev aldı
, BATMAN haberleri
Editör: Derya Demir
01 Ekim 2022 - 10:51
Batman’da saman yüklü traktör alev aldı , BATMAN haberleri, BATMAN İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Batman’da tarlada saman yüklü traktör bilinmeyen nedenle bir anda alev aldı. Yangın sonrası traktör kullanılamaz hale gelirken, yangın anında işçilerin bulunmaması muhtemel bir faciayı önledi.
Edinilen bilgiye göre olay Batman’a bağlı Kocalar köyünde meydana geldi. Tarlada saman taşıyan bir traktör bilinmeyen bir nedenle alev aldı. Alevlerin yükseldiğini fark eden çiftçiler, durumu itfaiye ekiplerine haber verdi. İhbar üzerine olay yerine itfaiye ekibi sevk edildi. İtfaiye ekiplerinin yoğun çalışması neticesinde yangın söndürülerek kontrol altına alındı. Maddi hasarın meydana geldiği traktörde işçilerin bulunmaması muhtemel bir faciayı önledi.
Yangının çıkış nedeninin araştırıldığı belirtildi.
Batman’da saman yüklü traktör alev aldı
Batman’da saman yüklü traktör alev aldı
Batman’da saman yüklü traktör alev aldı

Detaylı bir şekilde, Batman’da saman yüklü traktör alev aldı , BATMAN haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. BATMAN ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum