Batman'da durdurulan otomobilde çok sayıda kaçak telefon ele geçirildi , BATMAN haberleri

Son Dakika BATMAN haberleri: Batman’da jandarma tarafından durdurulan bir otomobilde gümrük kaçağı olduğu tespit edilen 103 adet cep telefonu ve 160 adet telefon aksesuarı ele geçirildi.

Batman'da durdurulan otomobilde çok sayıda kaçak telefon ele geçirildi
, BATMAN haberleri
Editör: Derya Demir
23 Eylül 2022 - 14:03
Batman’da durdurulan otomobilde çok sayıda kaçak telefon ele geçirildi , BATMAN haberleri, BATMAN İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Batman’da jandarma tarafından durdurulan bir otomobilde gümrük kaçağı olduğu tespit edilen 103 adet cep telefonu ve 160 adet telefon aksesuarı ele geçirildi.
Batman valiliğinden yapılan açıklamada, “Batman İl Jandarma Komutanlığı Kaçakçılık Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından yapılan istihbarı çalışma neticesinde; 20 Eylül tarihinde kentte gümrük kaçağı malzeme getirileceği tespit edilen otomobilde yapılan aramada; değişik marka ve modelde 103 adet cep telefonu ile 160 adet cep telefonu aksesuarı ele geçirilmiştir. Olayın şüphelisi E.A hakkında 5607 sayılı Kanuna muhalefet suçundan Batman Cumhuriyet Başsavcılığınca adli işlem başlatılmıştır” denildi.

Detaylı bir şekilde, Batman’da durdurulan otomobilde çok sayıda kaçak telefon ele geçirildi , BATMAN haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. BATMAN ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum