Başkentte bıçaklı saldırıya uğrayan dolmuş şoförü hayatını kaybetti , ANKARA haberleri

Son Dakika ANKARA haberleri: Ankara’da husumetli olduğu dolmuş kahyasının bıçaklı saldırısına uğrayan şoför kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

Başkentte bıçaklı saldırıya uğrayan dolmuş şoförü hayatını kaybetti
, ANKARA haberleri
Editör: Derya Demir
06 Ekim 2022 - 22:06
Başkentte bıçaklı saldırıya uğrayan dolmuş şoförü hayatını kaybetti , ANKARA haberleri, ANKARA İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Ankara’da husumetli olduğu dolmuş kahyasının bıçaklı saldırısına uğrayan şoför kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

Alınan bilgiye göre, Çankaya ilçesi Sıhhiye dolmuş durakları hattında dolmuş şoförlüğü yapan Şükrü B., daha önceden husumetli olduğu ve aynı durak hattında dolmuş kahyalığı yapan ve kimliği öğrenilemeyen bir kişinin bıçaklı saldırısına uğradı. Vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Aldığı bıçak darbeleriyle ağır yaralanan dolmuş şoförü kaldırıldığı hastanesinde tüm müdahalelere rağmen kurtarılmayarak hayatını kaybetti. Şükrü B.’nin cansız bedeni otopsi için Keçiören Adli Tıp Kurumana kaldırıldı. Bıçaklı saldırıyı gerçekleştiren zanlı ise polis ekipleri tarafından yakalanarak gözaltına alındı.

Detaylı bir şekilde, Başkentte bıçaklı saldırıya uğrayan dolmuş şoförü hayatını kaybetti , ANKARA haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. ANKARA ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum