Başkanlar Bozüyük'te bir araya geldi , BİLECİK haberleri

Son Dakika BİLECİK haberleri: Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu ile Edirne’nin Meriç ilçesi bağlı Küplü Belde Belediye Başkanı Gökmen Altay, bir takım ziyaretler için Bozüyük’e geldi.

Başkanlar Bozüyük'te bir araya geldi
, BİLECİK haberleri
Editör: Derya Demir
01 Ekim 2022 - 10:30
Başkanlar Bozüyük’te bir araya geldi , BİLECİK haberleri, BİLECİK İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu ile Edirne’nin Meriç ilçesi bağlı Küplü Belde Belediye Başkanı Gökmen Altay, bir takım ziyaretler için Bozüyük’e geldi.
İkili Bozüyük ziyaretlerin çerçevesinde Bozüyük Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu’nu makamında ziyaret etti. Başkan Bakkalcıoğlu ilk olarak Kırşehir Belediye Başkanı Ekicioğlu ile bir süre görüşerek sohbet etti. Ziyarette karşılıklı olarak belediye faaliyetleri ve projeler konusunda görüşmeler yapılarak fikir alışverişinde bulunuldu. Ziyaretin sonunda Başkan Bakkalcıoğlu Kırşehir Belediye Başkanı Ekicioğlu’na nazik ziyareti nedeni ile teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.
Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu da Başkan Bakkalcıoğlu’na misafirperverliği nedeni ile teşekkür etti.
Ardından Küplü Belde Belediye Başkanı Altay’ı makamında kabul eden Başkan Bakkalcıoğlu, belediye faaliyetleri ve projeler hakkında yapılan fikir alışverişi yaptılar. Başkan Bakkalcıoğlu Küplü Belde Belediye Başkanı Altay’a nazik ziyareti nedeni ile teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.
Başkanlar Bozüyük’te bir araya geldi
Başkanlar Bozüyük’te bir araya geldi
Başkanlar Bozüyük’te bir araya geldi

Detaylı bir şekilde, Başkanlar Bozüyük’te bir araya geldi , BİLECİK haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. BİLECİK ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum