Başkan Yüksel: "Saldırganların bir an önce adalet önünde hesap vermesini diliyorum"

Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, evinin önünde kimliği belirsiz kişilerin saldırısına uğrayan Alevi Vakıflar Federasyonu Başkan Yardımcısı ve Kartal Cemevi Vakfı Başkanı Selami Sarıtaş'a geçmiş olsun dileklerini iletti.

Başkan Yüksel: "Saldırganların bir an önce adalet önünde hesap vermesini diliyorum"
Editör: 15Haber
06 Ağustos 2022 - 12:04
Başkan Yüksel: “Saldırganların bir an önce adalet önünde hesap vermesini diliyorum”, Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, evinin önünde kimliği belirsiz kişilerin saldırısına uğrayan Alevi Vakıflar Federasyonu Başkan Yardımcısı ve Kartal Cemevi Vakfı Başkanı Selami Sarıtaş'a geçmiş olsun dileklerini iletti.
Kartal Cemevi Vakfı Başkanı ve Alevi Vakıflar Federasyonu 2. Başkanı Selami Sarıtaş, evinin önünde kimliği belirsiz kişilerce saldırıya uğradı. Dayak sonucu yüzünde morluklar ve şişlikler olan Sarıtaş'ın genel sağlık durumunun iyi olduğu belirtilirken, motosikletli ve kasklı olmayı öğrenen saldırganları yakalamak için çalışma başlatıldı.

"Muharrem'e birlik ve beraberliğimizi gösterenleri şiddetle kınıyorum"
Saldırı nedeniyle sosyal medya hesaplarından bir mesaj yayınlayan ve Muharrem'de birlik ve beraberlik isteyenleri şiddetle kınayan Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, "Kartal Cemevi Vakfı Başkanımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. , Evinin önünde saldırıya uğrayan Selami Sarıtaş.. Muharrem'de birlik ve beraberliğimize teşebbüs edenleri şiddetle kınıyor, saldırganların bir an önce adalete teslim edilmesini diliyorum.
Başkan Yüksel: “Saldırganların bir an önce adalet önünde hesap vermesini diliyorum”

Detaylı bir şekilde, Başkan Yüksel: “Saldırganların bir an önce adalet önünde hesap vermesini diliyorum” başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum