Başkan Yalçın: "OSB'de dinleme cihazı bulunduğu haberleri asılsızdır"

Kayseri Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yalçın; Yönetici odalarında dinleme cihazları olduğu iddialarına ilişkin yaptığı açıklamada; OSB'de dinleme cihazı olduğu haberi asılsızdır" dedi.

Başkan Yalçın: "OSB'de dinleme cihazı bulunduğu haberleri asılsızdır"
Editör: Derya Demir
08 Ağustos 2022 - 12:28
Başkan Yalçın: "OSB’de dinleme cihazı bulunduğu haberleri asılsızdır", Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Kayseri Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yalçın; Yönetici odalarında dinleme cihazları olduğu iddialarına ilişkin yaptığı açıklamada; OSB'de dinleme cihazı olduğu haberi asılsızdır" dedi.
Başkan Yalçın yaptığı açıklamada; Kayseri organize sanayi bölgesi yönetimimizin üst düzey personelinin odalarında dinleme cihazları (böcekler) bulunduğu bildirildi. Bu haberde yönetim kurulu üyelerimizin talebi üzerine bug aramasının yapıldığı iddia edildi. Yönetim kurulu üyelerimizin talebi üzerine Organize Sanayi Bölge Müdürlüğümüzde arama yapıldığı ve bu aramalar sırasında dinleme cihazı bulunduğu bilgisi asılsızdır. Kayseri OSB'de dinleme cihazları olduğuna dair herhangi bir bilgi ve haber ilgimiz yok. Kayseri OSB Yönetim Kurulu bu tür konularla değil, sanayicimize en iyi şekilde hizmet vermek ve isteklerine en iyi şekilde cevap vermek için uğraşmaktadır. Halkın hizmetine sunuldu” dedi.
Başkan Yalçın:

Detaylı bir şekilde, Başkan Yalçın: "OSB’de dinleme cihazı bulunduğu haberleri asılsızdır" başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum