Başkan Yalçın'dan üç aylar ve Regaib Kandili mesajı , KAYSERİ haberleri

Son Dakika KAYSERİ haberleri: Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, manevi iklimin başlangıcı olan üç aylar ve Regaib Kandili nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Başkan Yalçın'dan üç aylar ve Regaib Kandili mesajı
, KAYSERİ haberleri
Editör: Derya Demir
25 Ocak 2023 - 10:48
Başkan Yalçın’dan üç aylar ve Regaib Kandili mesajı , KAYSERİ haberleri, KAYSERİ İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, manevi iklimin başlangıcı olan üç aylar ve Regaib Kandili nedeniyle bir mesaj yayımladı.
Mesajında üç ayları, geçen pazar günü düzenlenen “Kur’an Ziyafeti” ile karşıladıklarını dile getiren Başkan Yalçın, “Üç ayların ilki olan Recep ayına girmiş bulunuyoruz. Manevi atmosferi derinden hissedeceğimiz, en güzel şekilde değerlendirilmesi gereken kıymetli bir zaman dilimi olan bu aylar, ayrıca kandilleri de içerisinde barındırıyor. Bunlardan ilki olan Regaib Kandilini de 26 Ocak Perşembe gecesi idrak edeceğiz. Bu vesile ile başta Talaslı hemşehrilerimiz olmak üzere bütün İslam âleminin üç aylarını ve kandilini tebrik ediyor, hayırlara vesile olmasını diliyorum. Cenab-ı Hakk bu gece hürmetine başta ülkemiz olmak üzere tüm insanlığa bolluk bereket, huzur afiyet ve sağlıklı günler nasip etsin” ifadelerine yer verdi.
Başkan Yalçın’dan üç aylar ve Regaib Kandili mesajı

Detaylı bir şekilde, Başkan Yalçın’dan üç aylar ve Regaib Kandili mesajı , KAYSERİ haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. KAYSERİ ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum