Başkan Vergili'ye doğum günü sürprizi , KARABÜK haberleri

Son Dakika KARABÜK haberleri: Karabük Ticaret ve Sanayi Odası’na (KTSO) ziyaret gerçekleştiren Belediye Başkanı Rafet Vergili’ye doğum günü sürprizi yapıldı.

Başkan Vergili'ye doğum günü sürprizi
, KARABÜK haberleri
Editör: Derya Demir
30 Kasım 2022 - 21:33
Başkan Vergili’ye doğum günü sürprizi , KARABÜK haberleri, KARABÜK İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Karabük Ticaret ve Sanayi Odası’na (KTSO) ziyaret gerçekleştiren Belediye Başkanı Rafet Vergili’ye doğum günü sürprizi yapıldı.
Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, KTSO’ya iadeyi ziyaret gerçekleştirdi. Vergili, Başkan Çapraz ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte TSO binası önünde karşılandı. Makam odasında devam eden görüşmede Başkan Çapraz, Karabük’te ihracatın geliştirilmesi amacı ile kredi veren bir kurum olan bankanın açılması için gerekli başvuruların yapıldığını belirtti. Çalışmalarında gerekli desteği vereceklerini aktaran Belediye Başkanı Rafet Vergili’ye görüşmede doğum günü sürprizi yapıldı. 63 yaşına giren Vergili, pastaki mumları üfleyerek, sürpriz için teşekkür etti.
Ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Çapraz, Vergili’ye teşekkürlerini iletti.
Başkan Vergili’ye doğum günü sürprizi
Başkan Vergili’ye doğum günü sürprizi
Başkan Vergili’ye doğum günü sürprizi

Detaylı bir şekilde, Başkan Vergili’ye doğum günü sürprizi , KARABÜK haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. KARABÜK ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum