Başkan Tekin Kur'an kursu öğrencileriyle bir araya geldi , BİLECİK haberleri

Son Dakika BİLECİK haberleri: Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin, Kur’an kursu öğrencileriyle bir araya geldi.

Başkan Tekin Kur'an kursu öğrencileriyle bir araya geldi
, BİLECİK haberleri
Editör: Derya Demir
25 Ocak 2023 - 11:04
Başkan Tekin Kur’an kursu öğrencileriyle bir araya geldi , BİLECİK haberleri, BİLECİK İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin, Kur’an kursu öğrencileriyle bir araya geldi.
Başkan Tekin, İlçe Müftülüğüne bağlı Kur’an kursu kız öğrencileriyle Pazaryeri Gençlik Merkezi’ndeki ’Has’ odada bir araya geldi. Buluşmaya, Pazaryeri Kaymakamı Ferhat Altay’ın eşi Zeynep Altay ve kamu kurum müdürleri eşleri katıldı. Başkan Tekin, Kur’an kursu öğrencileriyle bir süre sohbet ederek, “Geçirdiğimiz zaman diliminde kızlarımızın heyecanla gösterdikleri namaz çizelgesi imrendirdi ve bizleri çok mutlu etti. Nazar değmesin kızlarımıza. Saliha hocamıza gayretlerinden dolayı teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.
Başkan Tekin Kur’an kursu öğrencileriyle bir araya geldi

Detaylı bir şekilde, Başkan Tekin Kur’an kursu öğrencileriyle bir araya geldi , BİLECİK haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. BİLECİK ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum