Başkan Murat Sancak'tan düşündüren mesaj! , ADANA haberleri

Son Dakika ADANA haberleri: Adana Demirspor Kulübü Başkanı Murat Sancak’ın sosyal medya hesabındaki profiline koyduğu yazı, Teknik Direktör Vincenzo Montella ile yolların ayrılacağı yönünde yorumlandı.

Başkan Murat Sancak'tan düşündüren mesaj!
, ADANA haberleri
Editör: Derya Demir
25 Ocak 2023 - 22:58
Başkan Murat Sancak’tan düşündüren mesaj! , ADANA haberleri, ADANA İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Adana Demirspor Kulübü Başkanı Murat Sancak’ın sosyal medya hesabındaki profiline koyduğu yazı, Teknik Direktör Vincenzo Montella ile yolların ayrılacağı yönünde yorumlandı.
Başkan Sancak Twitter profiline, "Bazen ayrılıklar kaçınılmaz olur" yazdı. Bu paylaşım taraftarlar tarafından İtalyan teknik direktör ile yolların ayrılacağı yönünde algılandı.
Başkan Sancak profiline yazdığı yazı ile ilgili herhangi bir açıklama yapmadı.
Son dönemlerde Montella’yı eleştirdiği bilinen Sancak’ın "Sultanı düşünceli gören şeyhi sorar, hayırdır sultanım. Der ki, ’kimseyi memnun edemiyorum o yüzden düşünceliyim.’ Şeyhi demiş ki ’Yaradanı mutlu et yeter’ kıssadan hisse." paylaşımı da dikkat çekti.
Paylaşımında soruları da yanıtlayan Başkan Sancak, "Kimseyi memnun etmeyin, zaten edemezsiniz. Doğru olanı yapın yeter" yazan taraftara da, "Bende aynen öyle yapıyorum merak etme" cevabını verdi.
Başkan Murat Sancak’tan düşündüren mesaj!

Detaylı bir şekilde, Başkan Murat Sancak’tan düşündüren mesaj! , ADANA haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. ADANA ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum