Başkan Kocaispir işçilerle buluştu: "Biz büyük ve güçlü bir aileyiz" , ADANA haberleri

Son Dakika ADANA haberleri: Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, şantiye tesislerinde görev yapan belediye çalışanı işçilerle yemekte buluştu. Saha ekiplerine alınan motosikletleri teslim eden Başkan Kocaispir, “Biz büyük ve güçlü bir aileyiz ve Yüreğir için özveri ile mücadele ediyoruz” dedi.

Başkan Kocaispir işçilerle buluştu: "Biz büyük ve güçlü bir aileyiz"
, ADANA haberleri
Editör: Derya Demir
25 Kasım 2022 - 11:04
Başkan Kocaispir işçilerle buluştu: "Biz büyük ve güçlü bir aileyiz" , ADANA haberleri, ADANA İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, şantiye tesislerinde görev yapan belediye çalışanı işçilerle yemekte buluştu. Saha ekiplerine alınan motosikletleri teslim eden Başkan Kocaispir, “Biz büyük ve güçlü bir aileyiz ve Yüreğir için özveri ile mücadele ediyoruz” dedi.
Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, şantiye tesislerinde Temizlik, Park Bahçeler ve Fen İşleri Müdürlüğünde çalışan işçilerle bir araya geldi. Belediye personeliyle tek tek selamlaşan Başkan Kocaispir, mesai arkadaşıyla birlikte yemek yedi.
Buluşmada birlik ve beraberlik mesajları verildi. Göreve geldiği günden bu yana Yüreğir için önemli hizmetler ürettiklerini söyleyen Başkan Kocaispir, özverili çalışmaları nedeniyle işçilere teşekkür etti. Kocaispir, emeğin en yüce değer olduğunu bilerek, örnek işlere imza atmayı sürdüreceklerini vurguladı. Kocaispir, “Görev yaptığımız süre boyunca her zaman emeğin ve alın terinin yanında olduk. Dayanışma içinde tüm zorlukların üstesinden geldik. Çünkü biz büyük ve güçlü bir aileyiz. İşçimizin hakkını korumayı sürdüreceğiz. Çalışanların emeklerine sahip çıkarak Yüreğir’e hizmet etmekten başka düşüncemiz yok” diye konuştu.
Başkan Kocaispir, daha sonra Temizlik İşleri Müdürlüğü’nün ihtiyaçları doğrultusunda alımı gerçekleştirilen 10 adet motosikleti temizlik çavuşlarına teslim etti.
Başkan Kocaispir işçilerle buluştu:
Başkan Kocaispir işçilerle buluştu:
Başkan Kocaispir işçilerle buluştu:
Başkan Kocaispir işçilerle buluştu:

Detaylı bir şekilde, Başkan Kocaispir işçilerle buluştu: "Biz büyük ve güçlü bir aileyiz" , ADANA haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. ADANA ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum