Başkan Deveciler'den KKTC Başbakanı Ünal Üstel'e ziyaret

Balıkesir'in Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler, 40. KKTC hükümetini kuran Başbakan Ünal Üstel'i tebrik etmek için Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ni ziyaret etti.

Başkan Deveciler'den KKTC Başbakanı Ünal Üstel'e ziyaret
Editör: Derya Demir
08 Ağustos 2022 - 19:27
Başkan Deveciler’den KKTC Başbakanı Ünal Üstel’e ziyaret, Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Balıkesir'in Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler, 40. KKTC hükümetini kuran Başbakan Ünal Üstel'i tebrik etmek için Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ni ziyaret etti.
Cumhurbaşkanı Deveciler, geçtiğimiz aylarda KKTC'de yapılan seçimlerin ardından hükümeti kurma görevini üstlenen ve yeni hükümetin Başbakanı olarak güvenoyu alan Ulusal Birlik Partisi Milletvekili ve önceki hükümetin İçişleri Bakanı Ünal Üstel ile görüştü. devlet.
Toplantıya Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Hasan Taçoy da eşlik etti. Görüşmede Başkan Deveciler, Burhaniye ile ilgili projeler hakkında bilgi verdi ve Başbakan Üstel'i Burhaniye'ye davet etti. Toplantıda KKTC turizm profesyoneli Semih Güven de hazır bulundu.
Başkan Deveciler’den KKTC Başbakanı Ünal Üstel’e ziyaret
Başkan Deveciler’den KKTC Başbakanı Ünal Üstel’e ziyaret

Detaylı bir şekilde, Başkan Deveciler’den KKTC Başbakanı Ünal Üstel’e ziyaret başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum