Başkan Çiftçi, Türkiye 2.sini ağırladı

Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, boksta Türkiye 2.si Yaşar Efe Altıntaş'ı makamına kabul etti.

Başkan Çiftçi, Türkiye 2.sini ağırladı
Editör: 15Haber
05 Ağustos 2022 - 17:27
Başkan Çiftçi, Türkiye 2.sini ağırladı, Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, boksta Türkiye 2.si Yaşar Efe Altıntaş'ı makamına kabul etti.
Kırıkkale'de düzenlenen Türkiye Yıldızları Boks Şampiyonası'nda 2. olarak büyük başarı elde eden ve Çayırova başta olmak üzere tüm Kocaeli'ni gururlandıran Yaşar Efe Altıntaş'ı Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi makamında kabul etti.

“Çayırova'mızın adını Türkiye'de duyurmaya devam edeceğiz”
Başarılı sporcuyu tebrik ederek hediye takdim eden Başkan Bünyamin Çiftçi, “Çayırova'mız birçok branşta başarılara imza attı. Boks branşını yeni oluşturduk. Bu kadar kısa sürede böyle bir başarıya ulaşmak güzel bir duygu. Çayırova'mızın adını Türkiye'de duyurmaya devam edeceğiz.

"Her kulüple rekabet edebiliriz"
Şampiyonada 5 rakibini yenerek finale kalan Çayırova Belediyesi Sporcusu Yaşar Efe Altıntaş, "Bu seviyelerde kalmamız için hiçbir engel yok, çalışarak her şeyi başarabiliriz. Rakip kulüplerin adı ne olursa olsun, herhangi bir kulüple rekabet edebiliriz. Belediye başkanımız Bünyamin Çiftçi'nin desteğinin buradaki varlığımıza çok katkısı oldu. Maddi ve manevi olarak yanımızdaydı. Çok kısa sürede bize bir salon açarak eğitimimize yardımcı oldular” dedi.
Başkan Çiftçi, Türkiye 2.sini ağırladı
Başkan Çiftçi, Türkiye 2.sini ağırladı
Başkan Çiftçi, Türkiye 2.sini ağırladı

Detaylı bir şekilde, Başkan Çiftçi, Türkiye 2.sini ağırladı başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum