Başkan Çalkaya, öğretmenleri unutmadı , İZMİR haberleri

Son Dakika İZMİR haberleri: Balçova Belediye Başkanı Fatma Çalkaya, ilçede görev tüm öğretmenlere hediyeler vererek Öğretmenler Gününü kutladı. Başkan Çalkala ayrıca, emekli olan öğretmenlerle de yemekte buluştu.

Başkan Çalkaya, öğretmenleri unutmadı
, İZMİR haberleri
Editör: Derya Demir
25 Kasım 2022 - 12:53
Başkan Çalkaya, öğretmenleri unutmadı , İZMİR haberleri, İZMİR İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Balçova Belediye Başkanı Fatma Çalkaya, ilçede görev tüm öğretmenlere hediyeler vererek Öğretmenler Gününü kutladı. Başkan Çalkala ayrıca, emekli olan öğretmenlerle de yemekte buluştu.
24 Kasım Öğretmenler Günü, Balçova’da farklı etkinliklerle kutlandı. Sabah yapılan resmi törenin ardından, ilçede görev yapan tüm öğretmenlere Balçova Belediyesi ekipleri tarafından çiçek ve hediyeler verildi. Balçova Belediye Başkanı Fatma Çalkaya daha sonra, emekli öğretmenlerle bir araya geldi. Balçova Eğitimciler Derneğinde düzenlenen yemekli eğlencede emekli öğretmenlerle buluşan Başkan Fatma Çalkaya, "Biz yıllardır eğitim için tüm imkanlarını seferber eden bir belediye olmaktan gurur duyuyoruz. Şunu da biliyoruz; siz, ulu çınarlarımız ve çalışan öğretmenlerimiz olmadan eğitim olmaz. Sizler Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk’ün izinde yetiştirdiğiniz öğrenciler ile cumhuriyetimizin ilelebet yaşamasının garantisi oldunuz. Hepinize teşekkür ediyorum" dedi.
Başkan Çalkaya, öğretmenleri unutmadı
Başkan Çalkaya, öğretmenleri unutmadı
Başkan Çalkaya, öğretmenleri unutmadı
Başkan Çalkaya, öğretmenleri unutmadı
Başkan Çalkaya, öğretmenleri unutmadı

Detaylı bir şekilde, Başkan Çalkaya, öğretmenleri unutmadı , İZMİR haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. İZMİR ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum