Başkan Çalışkan: "KYK yurdu yapımı için Bakan Özer'den olumlu yanıt aldık" , KÜTAHYA haberleri

Son Dakika KÜTAHYA haberleri: Hisarcık Belediye Başkanı Fatih Çalışkan, ilçeye KYK yurdu yapımı için Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer’den olumlu yanıt aldıklarını belirtti.

Başkan Çalışkan: "KYK yurdu yapımı için Bakan Özer'den olumlu yanıt aldık"
, KÜTAHYA haberleri
Editör: Derya Demir
30 Eylül 2022 - 21:27
Başkan Çalışkan: “KYK yurdu yapımı için Bakan Özer’den olumlu yanıt aldık” , KÜTAHYA haberleri, KÜTAHYA İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Hisarcık Belediye Başkanı Fatih Çalışkan, ilçeye KYK yurdu yapımı için Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer’den olumlu yanıt aldıklarını belirtti.
Konuyla ilgili bir açıklama yapan Belediye Başkanı Fatih Çalışkan, “Milli Eğitim Bakanımız Mahmut Özer’i Kütahya AK Parti İl Başkanlığımızda karşılayarak, ilçemiz ile ilgili taleplerimizi ileterek özellikle yurt sorunun çözülmesi için desteklerini istedik. Hisarcık Meslek Yüksek Okulu için büyük önem arz eden KYK yurdu yapımı için bakanımızdan olumlu yanıt aldık. Tüm hemşerilerimize ve öğrencilerimize hayırlı olsun” dedi.
Başkan Çalışkan: “KYK yurdu yapımı için Bakan Özer’den olumlu yanıt aldık”
Başkan Çalışkan: “KYK yurdu yapımı için Bakan Özer’den olumlu yanıt aldık”
Başkan Çalışkan: “KYK yurdu yapımı için Bakan Özer’den olumlu yanıt aldık”

Detaylı bir şekilde, Başkan Çalışkan: “KYK yurdu yapımı için Bakan Özer’den olumlu yanıt aldık” , KÜTAHYA haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. KÜTAHYA ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum