Başkan Acar, "Eğitim çalışmalarının banka promosyonları revize edilmelidir

Bir Sen Bursa Eğitim 1 Nolu Şube Başkanı Ramazan Acar, eğitim çalışanlarının banka promosyon sözleşmelerinin güncellenmesi taleplerini yineleyerek, "Yüksek enflasyon nedeniyle daha önce yapılan promosyon sözleşmeleri iptal edilerek değişen koşullara uyum sağlayacak şekilde yenilenmeli. ve kamu kurumları revizyon talep etmelidir." söz konusu.

Başkan Acar, "Eğitim çalışmalarının banka promosyonları revize edilmelidir
Editör: Derya Demir
08 Ağustos 2022 - 15:34
Başkan Acar, “Eğitim çalışmalarının banka promosyonları revize edilmelidir, Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Bir Sen Bursa Eğitim 1 Nolu Şube Başkanı Ramazan Acar, eğitim çalışanlarının banka promosyon sözleşmelerinin güncellenmesi taleplerini yineleyerek, “Kaydedilen yüksek enflasyon nedeniyle önceden yapılan terfi sözleşmeleri iptal edilerek değişime uyum sağlayacak şekilde yenilenmeli. durumlarda kamu kurumları revizyon talep etmelidir. söz konusu.
Binlerce eğitim çalışanının maaş zammı tamamlanırken Bir Sen Bursa Eğitim 1 Nolu Şube Başkanı Ramazan Acar tepki göstererek banka promosyon ödemelerinin güncellenmemesini istedi.
"Bankalar promosyonun güncellenmesi talebimize olumlu yanıt vermiyor"
Eğitim Bir Sen Bursa 1 Nolu Şube Başkanı Ramazan Acar yaptığı konuşmada, Banka'nın terfi sözleşmelerinin günümüz şartlarına göre revize edilmesi gerektiğini vurgulayarak, “Talebimizi yetkililere ilettik. Şimdiye kadar eğitim çalışanlarının bankacılık promosyonlarını güncellemek için yaptığımız uygulama; Maaş/maaşlardaki artışa ve kâr oranlarındaki artışa rağmen bankalar olumlu tepki vermiyor. söz konusu.
“Promosyon anlaşmaları değişen koşullara göre yenilenmeli”
Promosyon sözleşmelerinin enflasyonla birlikte değerini kaybettiğini belirten Başkan Acar, taleplerini yineleyerek, "Yaşanan yüksek enflasyon nedeniyle, daha önce yapılmış olan promosyon sözleşmelerinin iptal edilerek değişen koşullara uyum sağlaması için yenilenmesi, kamu kurumlarının da acilen harekete geçmesi gerekiyor. Bu revizyonun yapılmaması durumunda ilgili idareler tarafından sözleşmelerin tek taraflı olarak feshedilmesi ve yeni ihalelerin açılması gerekmektedir Eğitim Bir Sen olarak çalışanlarımızın özlük haklarının iyileştirilmesi ve sosyal haklarının artırılması için mücadelemizi sürdürmekteyiz. ve ekonomik refah.Her eğitim çalışanının hakkını koruyan önlemleri almaya kararlılıkla devam edeceğiz.Yıllardır sendikal mücadelemizin meyvesi olan başarılarımızın yanı sıra; Adil ve hakkaniyetli çözümler üretmeye devam ederek; “Bankacılık promosyon anlaşmaları” konusunu takip ediyoruz.
Başkan Acar, “Eğitim çalışmalarının banka promosyonları revize edilmelidir

Detaylı bir şekilde, Başkan Acar, “Eğitim çalışmalarının banka promosyonları revize edilmelidir başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum