"Başakşehirli" hem eğlendiriyor hem kazandırıyor

Başakşehir Belediyesi, Başakşehir Halk Bahçesi'nde bölge sakinleri için eğlenceli bir aktivite alanı hazırladı. "Başakşehirli" mobil uygulamasıyla erişilebilen Mobil Etkinlik Çadırı'nda mahalle sakinleri oyun oynayarak puan kazanıyor ve topladıkları puanlarla sürpriz hediyeler alıyor.

"Başakşehirli" hem eğlendiriyor hem kazandırıyor
Editör: 15Haber
06 Ağustos 2022 - 20:09
"Başakşehirli" hem eğlendiriyor hem kazandırıyor, Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Başakşehir Belediyesi, Başakşehir Halk Bahçesi'nde bölge sakinleri için eğlenceli bir aktivite alanı hazırladı. "Başakşehirli" mobil uygulamasıyla erişilebilen Mobil Etkinlik Çadırı'nda mahalle sakinleri oyun oynayarak puan kazanıyor ve topladıkları puanlarla sürpriz hediyeler alıyor.

Teknoloji şehri Başakşehir'de yenilikler hız kesmeden devam ediyor. Başakşehir belediyesinin geliştirdiği mobil uygulama "Başakşehirli" ile şehrin tüm kapıları ilçe sakinlerine açılıyor. Hizmeti daha hızlı ve kolay hale getiren uygulamanın kullanıcı sayısı 100.000'e ulaştı.

Eğlencenin yeni adresi: Mobil Etkinlik Çadırı
A'dan z'ye tüm belediye hizmetlerini bir araya getiren Başakşehirli mobil uygulamasının kullanıcı sayısının 100.000'e ulaşmasının ardından Başakşehir Belediyesi, kullanıcılar için Başakşehir Millet Bahçesi'nde mobil etkinlik çadırı kurdu. etkinlik alanında eğlenceli oyunlar oynayın ve topladıkları puanlarla güzel hediyeler kazanın.

Eğlenceli hediyeler ve sürprizler bir arada
Gezici Etkinlik Çadırı her akşam binlerce Başakşehir sakinini ağırlıyor. Oyunlara 7'den 70'e sahaya gelen tüm Başakşehirliler katılıyor. Etkinlik alanını beğenen ve memnuniyetlerini dile getiren ilçe sakinleri, Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu'na teşekkür ederek bu çalışmaların devamını talep etti. Başakşehirliler her gün 18:00 - 23:00 saatleri arasında açık olan etkinlik alanı ile eğlenceyi sürpriz hediyelere dönüştürmeye devam ediyor.Detaylı bir şekilde, "Başakşehirli" hem eğlendiriyor hem kazandırıyor başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum