Başakşehir'de öğretmenlere özel konser , İSTANBUL haberleri

Son Dakika İSTANBUL haberleri: Başakşehir Belediyesi, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde anlamlı bir etkinliğe imza attı. Başakşehir Müzik Akademisi eğitmen ve öğrencileri, Artanatolia Senfoni Orkestrası ile birlikte en güzel şarkıları öğretmenler için söyledi.

Başakşehir'de öğretmenlere özel konser
, İSTANBUL haberleri
Editör: Derya Demir
24 Kasım 2022 - 23:27
Başakşehir’de öğretmenlere özel konser , İSTANBUL haberleri, İSTANBUL İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Başakşehir Belediyesi, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde anlamlı bir etkinliğe imza attı. Başakşehir Müzik Akademisi eğitmen ve öğrencileri, Artanatolia Senfoni Orkestrası ile birlikte en güzel şarkıları öğretmenler için söyledi.

Başakşehir Belediyesi, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde ilçede görev yapan öğretmenler ve ailelerini Bahçeşehir Kültür ve Sanat Merkezi’nde bir araya getirdi. Başakşehir Müzik Akademisi eğitmen ve öğrencileri ile şef Hakan Şensoy yönetimindeki Artanatolia Senfoni Orkestrası, öğretmenlere keyifli bir müzik akşamı yaşattı. Dinleyicilere keman ve piyanonun yanı sıra çeşitli enstrümanlar eşliğinde müzik ziyafeti sunuldu. Konserde kulakların pası silindi, şarkılar hep birlikte söylendi. Başakşehirli öğretmenler, keyifli konserden dolayı Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu’na teşekkürlerini iletti.
Başakşehir’de öğretmenlere özel konser
Başakşehir’de öğretmenlere özel konser
Başakşehir’de öğretmenlere özel konser
Başakşehir’de öğretmenlere özel konser
Başakşehir’de öğretmenlere özel konser
Başakşehir’de öğretmenlere özel konser

Detaylı bir şekilde, Başakşehir’de öğretmenlere özel konser , İSTANBUL haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. İSTANBUL ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum