evde masajmasaj istanbul

Barışmak için bir araya gelen aileler arasında kavga: 9 yaralı

Durum, ilçeye emrindeki Fevziçakmak Mahallesi 1747.

Barışmak için bir araya gelen aileler arasında kavga: 9 yaralı
Editör: 15Haber
07 Ekim 2021 - 23:48

Durum, ilçeye emrindeki Fevziçakmak Mahallesi 1747. Sokak'ta meydana geldi. Alınan bilgiye takriben, daha evvelden tartışma eden tarafları barıştırmak isteyen semt sakinleri, tarafları bir araya getirdi. Burada tekrar tartışan taraflar kavgaya tutuştu. Kavgada Vedat Ş., Hakan Ş., Ali Ş. ve Halil Ş. ile aleyhinde grupta bulunan Yusuf Ş., Şahin Ş., Davut Ş. ve Selim Ş. birbirine girdi. Ortak birbirlerine silah ve tüfek ile alev etmeleri sonucu olarak Ali Ş. isimli şahıs ağır şekilde yaralandı. Kavgada semt sakinlerinden 8 birey daha yaralandı. Savaş alanına dönen sokağa polis ekipleri geldi. Ağır yaralanan Ali Ş. isimli kişi ve öteki yaralılar Tarsus'taki çeşitli hastanelere kaldırıldı. Ali Ş.'nin yaşamsal tehlikesi devam ederken, diğer 8 yaralanın durumlarını iyi olduğu öğrenildi.

Mahallede geniş tedbir bölge polis ekipleri, olay yerinde çok sayıda abes ve doymuş kovan buldu. Mahalleyi ablukaya bölge polis kavgaya karışan 5 şüpheliyi gözaltına alırken, olayla ilişkisi olan 2 kişiyi de yakalama çalışmalarına devam ediyor.

Ersoy Yalçın

Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum