Banka müdüründen filmlere konu olacak soygun

Banka müdüründen filmlere konu olacak soygun, Sivas'ta filmlere konu olacak bir banka soygunu yaşandı.

Banka müdüründen filmlere konu olacak soygun
Editör: 15Haber
14 Ocak 2022 - 13:47
Banka müdüründen filmlere konu olacak soygun,

Sivas'ta filmlere konu olacak bir banka soygunu yaşandı. Sivas'ta yer alan özel bir bankanın iki şubesinin müdürlüğünü yapan B.T.'nin, bankada uzun süreli dolar vadeli hesap bulunan 5 müşterinin hesaplarındaki 2.5 milyon doları çektiği ileri sürüldü. İddia üstüne geçtiğimiz günlerde banka müfettişlerinin yaptığı çözümleme sonrası B.T. hakkında suç duyurusunda bulunuldu. B.T. geçtiğimiz gün polis göre gözaltına alındı. B.T. polis ifadesinde suçlamaları kabul etmese de bugün dominant karşısına çıkartıldı. Durum müşterilerin hesaplarındaki paraların azalmasını fark etmesi ile ortaya ortaya çıktı. B.T. nin geçtiğimiz aylarda eşinden boşandığı ileri sürüldü. B.T'nin zimmetine geçirdiği paraları kaçırmak için anlaşmalı boşanma yaptığı ileri sürüldü. Polis ekipleri olayı fazla yönü olan olarak araştırıyor.

Sivas'ta geçtiğimiz yılda kentteki bir banka şubesinde 15 yıldır görev yapan güvenlik görevlisi Mustafa Ç., sahte imza kullanarak müşterilerin banka hesabında bulunan 3,5 milyon lirayı zimmetine geçirmişti.

Demet Karakuş - Volkan Kaplan

 

Banka müdüründen filmlere konu olacak soygun, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum