Banka çalışanları kendi aralarında para toplayıp tekerlekli sandalye bağışladı , BİNGÖL haberleri

Son Dakika BİNGÖL haberleri: Bingöl’deki bir bankanın çalışanları, kendi aralarında para toplayıp Engelliler Kültür Dayanışma Derneğine tekerlekli sandalye bağışında bulundu.

Banka çalışanları kendi aralarında para toplayıp tekerlekli sandalye bağışladı
, BİNGÖL haberleri
Editör: Derya Demir
23 Eylül 2022 - 12:50
Banka çalışanları kendi aralarında para toplayıp tekerlekli sandalye bağışladı , BİNGÖL haberleri, BİNGÖL İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Bingöl’deki bir bankanın çalışanları, kendi aralarında para toplayıp Engelliler Kültür Dayanışma Derneğine tekerlekli sandalye bağışında bulundu.
Bingöl merkezde hizmet veren bir bankanın çalışanları, kendi aralarında para toplayıp örnek bir davranış sergiledi. Toplanan paralar ile tekerlekli sandalye alan çalışanlar, tekerlekli sandalyeleri Engelliler Kültür Dayanışma Derneğine bağışladı. Yapılan davranışın herkese örnek teşkil etmesi gerektiğini belirten Bingöl Engelliler Kültür Dayanışma Derneği Başkanı Bahattin Tüz, "Bu duyarlı davranışlarından dolayı şube çalışanlarına çok teşekkür ediyorum. Söz konusu desteğin diğer kamuda çalışanlara örnek teşkil etmesi umuyorum ve çok anlamlı buluyorum. Ve bu yardımların artması için herkesin destek olması bekliyorum. Çünkü, bu konuda çok ciddi ihtiyaçlar var. Hayırsever vatandaşların ihtiyaç sahiplerine yardımcı olması için bizler de aracı olmaya devam ediyoruz” dedi.
Banka çalışanları kendi aralarında para toplayıp tekerlekli sandalye bağışladı
Banka çalışanları kendi aralarında para toplayıp tekerlekli sandalye bağışladı

Detaylı bir şekilde, Banka çalışanları kendi aralarında para toplayıp tekerlekli sandalye bağışladı , BİNGÖL haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. BİNGÖL ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum