Bandırmaspor cephesinde Beşiktaş'a tepki

Kulüp Başkanı Onur Göçmez, TFF 1. Lig ekiplerinden Bandırmaspor'un golcüsü Philippe Keny'nin iptal edilen transferiyle ilgili Beşiktaş'a tepki gösterdi.

Bandırmaspor cephesinde Beşiktaş'a tepki
Editör: 15Haber
05 Ağustos 2022 - 20:42
Bandırmaspor cephesinde Beşiktaş’a tepki, Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Kulüp Başkanı Onur Göçmez, TFF 1. Lig ekiplerinden Bandırmaspor'un golcüsü Philippe Keny'nin iptal edilen transferiyle ilgili Beşiktaş'a tepki gösterdi.
Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi'nin basına yaptığı açıklamada, "Bandırmaspor Başkanı önce kendine bakacak. O da Kongre üyesi. N'Koudou ayrılırsa Keny'yi alabiliriz dedik. Başkan Bandırmaspor işine baksın. Keny çok değerliyse başkasına satsın, bulsa zaten beklemez” dedi. Bu açıklamaların ardından Bandırmaspor Başkanı Göçmez, Çebi'ye şu yanıtı verdi: "Resmi bir teklifte bulunduk, kabul ettik. Transferin 5 gün sonra iptal edildiğini sosyal medyada okuduk. Futbolcu dahil hiç kimse bu durumdan haberdar değildi. Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi'nin basına yaptığı açıklama. Bildirgenin üslubu, üslubu ve yaklaşımı Beşiktaş camiasını birbirine bağlar ve Beşiktaş camiası bunu kendi içinde tartışmalıdır. Sanki Bandırmapspor ve futbolcumuz Keny bir kulübe satılmış gibi, Keny itibarsızlaştırılıyor ve kamuoyunda kötü bir kaliteli topçu algısı yaratılıyor. Beşiktaş başkanı böyle yaptı. Açıklamanın sonunda tarih yazacak: Beşiktaş Başkanı Bandırmaspor'a bu tarz ve tarz için özür yazacak. Burada bizim için sorun bitmiştir” dedi.
Bandırmaspor cephesinde Beşiktaş’a tepki
Bandırmaspor cephesinde Beşiktaş’a tepki
Bandırmaspor cephesinde Beşiktaş’a tepki

Detaylı bir şekilde, Bandırmaspor cephesinde Beşiktaş’a tepki başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum