Bandırma'da bir mahalle kuduz şüphesi nedeniyle karantinaya alındı , BALIKESİR haberleri

Son Dakika BALIKESİR haberleri: Balıkesir’in Bandırma ilçesinde belediye tarafından sosyal medya hesaplarından yapılan açıklamaya göre, Levent Mahallesi kuduz şüphesi sebebi ile karantinaya alındı.

Bandırma'da bir mahalle kuduz şüphesi nedeniyle karantinaya alındı
, BALIKESİR haberleri
Editör: Derya Demir
30 Kasım 2022 - 15:10
Bandırma’da bir mahalle kuduz şüphesi nedeniyle karantinaya alındı , BALIKESİR haberleri, BALIKESİR İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Balıkesir’in Bandırma ilçesinde belediye tarafından sosyal medya hesaplarından yapılan açıklamaya göre, Levent Mahallesi kuduz şüphesi sebebi ile karantinaya alındı.
Bandırma’da, İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü Hayvan Sağlık Zabıtası Komisyonunun 2022/02 kararı gereğince Levent Mahallesi’nde şüpheli bir şekilde ölümü gerçekleşen sokak hayvanı nedeniyle söz konusu alan "Kuduz Şüpheli Bölge" olarak ilan edildi. Kesin sonuçlar çıkıncaya kadar karantinanın devam edeceği bildirildi. Karantina süreci boyunca sahipli köpeklerin herhangi bir araç dışında bölgede dolaştırılmaması gerektiğine değinilirken, "Temas tespit çalışmaları için görevlendirilen personeller tarafından gerçekleşmektedir. Vatandaşlarımızın resmi kurumlar aracılığıyla yapılan uyarıları dikkate almalarını rica ederiz" şeklinde uyarıda bulunuldu.
Bandırma’da bir mahalle kuduz şüphesi nedeniyle karantinaya alındı

Detaylı bir şekilde, Bandırma’da bir mahalle kuduz şüphesi nedeniyle karantinaya alındı , BALIKESİR haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. BALIKESİR ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum