Balıkesir'de polisten asayiş ve uyuşturucu operasyonu

Balıkesir'de polisten asayiş ve uyuşturucu operasyonu, Gündem Haberleri.

Balıkesir'de polisten asayiş ve uyuşturucu operasyonu
Editör: 15Haber
20 Haziran 2022 - 16:24
Balıkesir'de polisten asayiş ve uyuşturucu operasyonu, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Balıkesir İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri genel güvenliği ve asayişi sağlamak amacıyla Altıeylül, Ayvalık, Bandırma, Burhaniye, Bigadiç, Edremit, Erdek, Gömeç, Gönen, Havran, İvrindi, Kepsut, Manyas ve Susurluk İlçelerinde yapılan çalışmalarda değişik suçlardan aranan 188 kişi gözaltına alınırken, adli makamlara sevk edilen 48 kişi tutuklandı.

Balıkesir İl Güvenlik Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Çaba Şube ekipleri uyuşturucu madde ticareti ve kullanımını önlemeye karşın olarak yapılan çalışmada İl merkezi ile Bandırma, Edremit, Ayvalık, Havran, Bigadiç, Kepsut, Savaştepe ve İvrindi İlçelerinde 99 şüpheli kişi gözaltına alınırken, adli makamlara sevk edilen 15 kişi tutuklanırken, 7 şahıs adli yoklama şartıyla, 77 şahıs da haklarında yapılan adli işlemler neticesinde hür bırakıldı. Olaylarla ilgili yapılan aramalarda; 783 adet sentetik ecza hap, 694 gram metamfetamin maddesi, 99 adet ecstasy ilaç, 94 gram esrar maddesi, 6 gram afgan sakızı maddesi, 5 gram kokain maddesi, 1 gram skunk maddesi, 1 adet ruhsatsız silah, 1 adet ruhsatsız tüfek, 21 adet fişek, 6 adet hassas terazi, 990 TL para ele geçirildi.

Hüseyin Tokmak

Balıkesir'de polisten asayiş ve uyuşturucu operasyonu, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Balıkesir'de polisten asayiş ve uyuşturucu operasyonu haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum