Balıkesir'de polisten asayiş operasyonu: 43 gözaltı , BALIKESİR haberleri

Son Dakika BALIKESİR haberleri: Balıkesir’de polis ekipleri il genelinde yaptıkları asayiş ve kaçak tütün operasyonlarında çeşitli suçlardan aranan 43 şahıs gözaltına alınırken, adli makamlara sevk edilen 24 şahıs tutuklandı.

Balıkesir'de polisten asayiş operasyonu: 43 gözaltı
, BALIKESİR haberleri
Editör: Derya Demir
30 Kasım 2022 - 23:51
Balıkesir’de polisten asayiş operasyonu: 43 gözaltı , BALIKESİR haberleri, BALIKESİR İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Balıkesir’de polis ekipleri il genelinde yaptıkları asayiş ve kaçak tütün operasyonlarında çeşitli suçlardan aranan 43 şahıs gözaltına alınırken, adli makamlara sevk edilen 24 şahıs tutuklandı.
Balıkesir İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri genel güvenliği ve asayişi sağlamak amacıyla Altıeylül, Karesi, Ayvalık, Bandırma, Burhaniye, Edremit, Erdek, Gönen, Havran, İvrindi, Marmara ve Sındırgı ilçelerinde yapılan çalışmalarda çeşitli suçlardan aranan 43 şahıs gözaltına alırken, adli makamlara sevk edilen 24 şahıs tutuklandı. Yapılan aramalarda; 3 adet ruhsatsız tüfek ve 22 adet fişek, 1 adet ruhsatsız tüfek, 1 adet kurusıkı tabanca ve 50 adet fişe ve 50 kilogram kıyılmış tütün ele geçirildi.
Balıkesir’de polisten asayiş operasyonu: 43 gözaltı
Balıkesir’de polisten asayiş operasyonu: 43 gözaltı
Balıkesir’de polisten asayiş operasyonu: 43 gözaltı
Balıkesir’de polisten asayiş operasyonu: 43 gözaltı

Detaylı bir şekilde, Balıkesir’de polisten asayiş operasyonu: 43 gözaltı , BALIKESİR haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. BALIKESİR ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum