Balıkesir Büyükşehirden muhteşem "Sonbahar Konserleri" , BALIKESİR haberleri

Son Dakika BALIKESİR haberleri: Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, sonbaharı muhteşem konserlerle taçlandırdı. Emir Can İğrek ile kapanış yapan Büyükşehir Belediyesi konserine, İğrek’in hayranları büyük ilgi göstererek, salonu tıka basa doldurdu.

Balıkesir Büyükşehirden muhteşem "Sonbahar Konserleri"
, BALIKESİR haberleri
Editör: Derya Demir
25 Kasım 2022 - 16:41
Balıkesir Büyükşehirden muhteşem "Sonbahar Konserleri" , BALIKESİR haberleri, BALIKESİR İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, sonbaharı muhteşem konserlerle taçlandırdı. Emir Can İğrek ile kapanış yapan Büyükşehir Belediyesi konserine, İğrek’in hayranları büyük ilgi göstererek, salonu tıka basa doldurdu.
Balıkesir’de sosyal hayatı canlandıran programlarına ara vermeden devam eden Büyükşehir Belediyesi; 23, 24 ve 25 Kasım günlerinde muhteşem konserler düzenledi. “Sonbahar Konserleri” adı altında gerçekleştirilen programlar, Balıkesir Üniversitesi Çağış Yerleşkesi’nde R&B, pop ve Türkçe rap tarzlarında söylediği şarkılarıyla Güneş konseriyle başladı. Ertesi gün de Öğretmenler Günü’ne özel sevilen sanatçı Ferhat Göçer konseri Şehit Turgut Salonu’nda binlerce öğretmen ve ailelerinin katılımıyla gerçekleştirildi. Konserlerin son gününde ise Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesinde son dönemin en sevilen sanatçılarından Emir Can İğrek hayranları salonu tıka basa doldurdu.
Muhteşem bir atmosferde gerçekleştirilen konserlerin öncesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarı sanatçılarından Yusuf Dede, Beyza İrtük ve Ezgi Abacı da en sevilen şarkılardan oluşan repertuarlarıyla seyircilere müzik ziyafeti yaşattı. “Özel günler Balıkesir’de güzel” diyerek birçok konser, söyleşi, sergi, defile, şölen ve festival düzenleyen Büyükşehir Belediyesi, şehrin sosyal hayatını hareketlendirmeye devam edecek.

Büyükşehir Belediyesi tamamlayacak
Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesinde, Emir Can İğrek konserinin düzenlendiği spor salonunun da dahil olduğu, içerisinde yüzme havuzu ve açık spor alanlarının bulunduğu kompleks; Üniversite ve Büyükşehir Belediyesi arasında imzalanacak protokol çerçevesinde hem Üniversite hem de Büyükşehir Belediyesi kullanımında olacak. Alan, hem üniversitelilerin hem de vatandaşların kullanımına açık olacak.
Balıkesir Büyükşehirden muhteşem
Balıkesir Büyükşehirden muhteşem
Balıkesir Büyükşehirden muhteşem

Detaylı bir şekilde, Balıkesir Büyükşehirden muhteşem "Sonbahar Konserleri" , BALIKESİR haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. BALIKESİR ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum