Balık avlarken tekneden denize düştüler, 1 kişi öldü

Balık avlarken tekneden denize düştüler, 1 kişi öldü, Gündem Haberleri.

Balık avlarken tekneden denize düştüler, 1 kişi öldü
Editör: 15Haber
24 Haziran 2022 - 01:25
Balık avlarken tekneden denize düştüler, 1 kişi öldü, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Edinilen bilgiye göre durum, Filyos beldesi sahilinde yaşandı. Tekne ile balık avlamaya meydana çıkan Hüsnü A. (60) ile Ömer A. (61) tekneden düştü. Dalgaların etkisiyle tekneden düşen 2 kişiyi fark eden vatandaşlar yardımlarına koştu. Bu sırada çalışır vaziyetteki tekne de kıyıya vurdu. Hüsnü A. çevredekiler kadar kurtarılarak ambulansla Çaycuma Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. 45 dakika daha sonra kıyıya vurduğu öğrenilen Ömer A. ise yürek masajı yapılarak hayata döndürüldü. Hayati tehlikesi devam eden Ömer A. Çaycuma Devlet Hastanesi'nde tedavi altına alındı. Olayla ilgili başlatılan soruşturma sürüyor.

Balık avlarken tekneden denize düşen şahıslardan biri öldü

Boğulma tehlikesi geçiren şahıslardan biri hastanede yapılan tüm müdahalelere karşın kurtarılamadı.
Edinilen bilgiye takriben olay, Filyos beldesi Kale sahilinde yaşandı. Tekne ile balık avlamaya çıkan amca çocukları Hüsnü Akın (60) ile Ömer Akın (61) tekneden düştü. Dalgaların etkisiyle tekneden düşen 2 kişiyi ayrım eden vatandaşlar yardımlarına koştu. Bu sırada çalışır vaziyetteki tekne de kıyıya vurdu. Hüsnü Akın çevredekiler kadar kurtarılarak ambulansla Çaycuma Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. 45 dakika daha sonra kıyıya vurduğu öğrenilen Ömer Akın ise kalp masajı yapılarak hayata döndürüldü. Hastaneye kaldırılan ve hayati tehlikesi aralıksız Ömer Akın burada yapılan bütün müdahalelere karşın kurtarılamadı. Akın'ın cenazesi, hastane morguna kaldırıldı. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

Gülcan Çolak - Övünç Altındağ

Balık avlarken tekneden denize düştüler, 1 kişi öldü, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Balık avlarken tekneden denize düştüler, 1 kişi öldü haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum