Balık avında elektrik akımına kapılan çocuk hayatını kaybetti

Balık avında elektrik akımına kapılan çocuk hayatını kaybetti, Gündem Haberleri.

Balık avında elektrik akımına kapılan çocuk hayatını kaybetti
Editör: 15Haber
20 Haziran 2022 - 14:05
Balık avında elektrik akımına kapılan çocuk hayatını kaybetti, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Durum, 19 Haziran Pazar günü öğle saatlerinde meydana geldi. Edinilen bilgiye takriben, Eren Yıldız babası H. Y. ve dedesi S. Y. ile balık avına gitti. Baba H.Y., güya çayın çevresinde bulunan ve arazi sulaması için kullanılan elektrik panosundan kablo uzatarak çaya elektrik akımı verdi. Durumdan habersiz olan Eren Yıldız serinlemek için çaya girince aniden akıma kapıldı.

Oğlunun suda çırpındığını fark eden baba Yıldız, elektrik akımını keserek oğlunu sudan çıkarttı. Babası ve dedesi tarafından ağır yaralı olarak Çine Devlet Hastanesi'ne kaldırılan genç tedavi altına alındı. Doktorların tüm çabalarına karşın kurtarılamayan Yıldız hayatını kaybetti. Yıldız'ın ölüm haberini alan babası ve dedesi hastanede asap krizi geçirirken, jandarma ekipleri olayla ilgili soruşturma başlattı.

Murat Uçkaç
 

Balık avında elektrik akımına kapılan çocuk hayatını kaybetti, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Balık avında elektrik akımına kapılan çocuk hayatını kaybetti haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum