Bal üreticileri ve tüketiciler bu etkinlikte bir araya gelecek , KOCAELİ haberleri

Son Dakika KOCAELİ haberleri: İzmit Belediyesi ve Kocaeli Arı Yetiştiricileri Birliği iş birliğinde 3 gün boyunca düzenlenecek etkinlikle bal üreticileri ile vatandaşlar bir araya getirilecek.

Bal üreticileri ve tüketiciler bu etkinlikte bir araya gelecek
, KOCAELİ haberleri
Editör: Derya Demir
25 Ocak 2023 - 14:28
Bal üreticileri ve tüketiciler bu etkinlikte bir araya gelecek , KOCAELİ haberleri, KOCAELİ İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: İzmit Belediyesi ve Kocaeli Arı Yetiştiricileri Birliği iş birliğinde 3 gün boyunca düzenlenecek etkinlikle bal üreticileri ile vatandaşlar bir araya getirilecek.
İzmit Belediyesi ve Kocaeli Arı Yetiştiricileri Birliği tarafından düzenli olarak gerçekleştirilen İzmit Bal Günleri etkinliği, bu yıl da 26-28 Ocak tarihleri arasında düzenlenecek. Kırsal Hizmetler Müdürlüğü ile yaklaşık 600 aktif üyesi bulunan Kocaeli Arı Yetiştiricileri Birliği’nin ortaklığında düzenlenecek olan etkinlikte üretici ve tüketici buluşacak. İzmit Bal Günlerinde üreticiler ürünlerini tanıtma fırsatı bulacak. Etkinlik, İzmit Belediyesi A Blok önünde 3 gün boyunca devam edecek.

Detaylı bir şekilde, Bal üreticileri ve tüketiciler bu etkinlikte bir araya gelecek , KOCAELİ haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. KOCAELİ ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum